Aliexpress 5/4 35/5 105/15 Dolar Kupon Fırsatı

Bu konuyu okuyanlar

kralmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.
Burada anlık gelen kuponları paylaşacağım. Kuponlar sınırlı sayida geliyor kaçırmak istemiyorsanız takibe alin favoriye alin hwe yorumumda kupon ve uygun ürün paylaşacağım. Ayrıca yakalayanlar için yöntemde anlatacağım. Bunun yaninda banggood GearBest tarzı sitelerinde indiriminden bahsedeceğim ve etkinliklerini paylaşacağım. Umarım herkese faydalı bir paylaşım olur. Bu paylaşımı telefondan yaptığım için yazım hatası olursa kusura bakmayın.
Ilk önce AliExpress kuponlarini paylaşayım.
ALISALE10 100 DOLARDA 10 DOLAR
backit11 ve zozi11 60 dolarda 8 dolar
Yeni kullanıcılar için 5 dolarda 4 dolar
backitnewall11
backinew11
nahalyavunew11
Bu kuponları farklı bir yol ilede kullanabilirsiniz onuda anlatacağım.
Bu yöntem yeni kullanıcı yöntemi. Ben bunu biliyorum diyip es geçmeyin. Artık değişti herşey okuyun bir gün size degilsede bi dostunuza faydası olur. Adım adim anlatacağım.

İlk önce AliExpress hiç kullanmadığınız bir cihaz varsa ona bu linki (AliExpress'te yeni kullanıcı kuponuyla alışveriş yapalım.) gönderin eğer yoksa tarayicidan gizli sekmeden linki açın.
BURADAN tiklayin ve kopyalayın. Link önemli kuponları link üzerinden gelecek.
1. Linki gizli sekmeden veya daha once kullanılmamış cihazdan açın.
2. Daha once AliExpress'te kullanmadığınız bir mail adresi ile kayıt islemini yapın.
3. Maile gelen doğrulama mailini açın ve dogrulama islemini yapin.
4. Adresler kısmından adresinizi ekleyin fakat normal kullandığınız adreslerden farklı olsun varsa başka adres yoksa ev adresinizde ufak değişiklikler yapın. Örneğin mahalle yerine mah sokak yerine sk ve adres sokak kismina il ilçeyi ekleyebilirsiniz. Telefon numarası kısmına farklı numara yazın eş dost birini yazabilirsiniz zaten aramıyorlar kargonuz geldi diye veya sallayabilirsiniz önemli değil. Isim kisminada aile bireylerinden birini veya apartmanda tanidiginiz birini yazın. İş yeri adresinizde musaitse orayida yazabilirsiniz.
5. AliExpress'te daha önce kullanmadığınız bir kart varsa onunla yoksa eğer sanal kart ile ( daha once sanal kullandiysaniz bankanizi arayın ve sanal kartı kapattirip yeniden açın bu işlem ücretsiz ve sınırsızdir) alışverişinizi yapın.
6. hesabınıza
5 dolarda 4 dolar
35 dolarda 5 dolar
105 dolarda 15 dolar
Kuponlar gelmiş olacak. Ilk etapta bunları kullanmayın. Yeni kullanıcı kuponu olarak yazdığım ve daha sonra yazacağım kuponlari satın alma ekranında kod kullanın bölümünde yazin böylece 2 adet 5 dolarda 4 dolar indirim almış olacaksınız.
Link önemli kuponlar oradan gelecek bilginiz olsun.
Kupon geldiğinde yoruma atacağım.

kralmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kapustanew11 yeni 5 dolara 4 dolar indirim kuponu yeni kullanıcı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar.
Malum 11.11 geliyor indirimler başlayacak fakat 11.11 öncesi biraz hareket isteyenler için kupon bulamayanlar için yeni abonelik yöntemini ile kaydolun

Son düzenleme: