Alienware r5 i7 8750hq gtx 1070

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Aecetin

Üyecik
Merhaba arkadaslar 8000 tl ye nisan 2019 da alınmış bu cihazı buldum. Ürün 0 dan farksız. Premium support bile alınmış.Cihaz hakkında yorumlarınızı bekliyorum. En büyük cekincem cihazın 3.6 kg olması. Bu işten anlayan atkadaşlar cihazı yorumlarsa sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.
 

Muhammed Utku Cabir

Taş kırılır, tunç erir ama Türklük Ebedidir!
Yönetici
Moderatör
3.6 KG biraz fazla evet. Ürün alınabilir. Bir alternatifi sıfır olarak 2.5KG Monster Tulpar T5 19.1. Ama Alienware kalitesi beklenemez asla onda da. İkisinin de servisi, teknik desteği çok çok iyi. Biri öbüründen iyi, öteki öbüründen iyi. Alienware alabilirsiniz eğer cidden güvenilirse.
 

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Ağır olmasının nedeni Alienware cihazlarda magnezyum ve metal alaşım kullanılır sağlamlık ve malzeme kalitesi için özellikle bilgisayarın iç kısmında. Yani taşımak sizin için çok sorun olmayacaksa ağır olması bir nevi daha iyi diyebilirim. Ürün temizse çok rahat alınır.
 

Aecetin

Üyecik
Cok tesekkür ederim ürünün jelatinleri dahi duruyor.fiyat konusunda ne diyorsunuz hakediyor değil mi ? Bir yanda monster 1660 ti 9750 işlemlicili bir yandan bu . Cok kararsız kaldım.
 

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Editor
8750H ve 9750H arasında çok fark yok 9. nesil biraz makyajlı hali o kadar ikisi de 6 çekirdek 12 izlek zaten. 1070 de hala güçlü bir kart FHD için.
 
Üst