AliA'dan Ödüllü Yarışma - 1

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Merhaba arkadaşlar.

Sizlerle ara ara ödüllü yarışmalar yapacağım. Bunlardan ilkini bugün başlatıyorum. :)

Yarışma Kuralları

- Yarışmaya 1000 mesajın altındaki "Doğrulanmış Üyeler" ile 13 Şubat 2013 tarihinden önce mesaj sayısı 1000'in altındayken bu tarihten sonra 1000 mesajı geçen "Doğrulanmış Üyeler" katılabileceklerdir. Üyeliğinizi henüz doğrulamadıysanız, gerekli işlemleri yapmak için tıklayınız...

- Yarışma, bugün 10:00-16:00 saatleri arasında Resim / Fotoğraf / Video bölümüne açılacak konularla sınırlıdır. Bu bölüm haricindeki bölümlere açılan konular geçersizdir. Ayrıca bu bölümü ilgilendirmeyen komik resim, fotoğraf ve videolar da geçersiz sayılacaktır.

- Yarışmaya katıldığınız konudaki resim, fotoğraf veya videonun altına mutlaka "Messenger'dan Skype'a Büyük Göç Başladı" bağlantısını eklemek zorundasınız.

- İlgili bölüme konuyu açtıktan sonra mutlaka yarışmayı duyurduğumuz bu konuya "Yarışmaya katıldım. Açtığım konu:........... (Noktalı yere açılan konunun bağlantısı eklenecek.) şeklinde mesaj yazmalısınız.

- Yarışmaya katılan konular, 17 Mayıs 2013 Cuma gecesi saat 23:59'a kadar değerlendirme kapsamındadır.

- Bu 5 günlük süre içerisinde en çok okunan konuyu açan üyemiz hediye kazanacaktır.

- Yarışma sonuçları, "Google Analytics" verilerine göre değerlendirilecektir.

- Yarışmayı kazanan üyemiz, 20 Mayıs 2013 Pazartesi saat 08:30-09:30 saatleri arasında açıklanacaktır.

Yarışmaya katılacak tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim. :)

Yarışma Ödülü

Yarışmayı kazanan üyemiz; güzel mi güzel, cici mi cici "SDN Bardağı"nın sahibi olacaktır.

601083_10151202966232400_1141930829_n.jpg

Yarışmaya katılan üyeler ve konuları

django - http://forum.shiftdelete.net/resim-...ki-patlama-ani-canli-goruntu.html#post2862710

cansermo - http://forum.shiftdelete.net/resim-...ste-gercek-tasmanya-canavari.html#post2862757

snowdrop - http://forum.shiftdelete.net/resim-...boylesini-gormemissinizdir-;.html#post2862789

Kupa Beyi - http://forum.shiftdelete.net/resim-...nusuyor-kiyamet-alameti-16-a.html#post2862801

mhrrm - http://forum.shiftdelete.net/resim-...slerin-imzasini-tasiyan-yuzen-santraller.html

giskur11 - http://forum.shiftdelete.net/resim-...cin-hd-wallpaper-set-bakmayan-bin-pisman.html

aruchan.blog

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Bi an için "acaba" dedim...sonra bardağı görünce vazgeçtim:) Çünkü bardağım var:D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bu sefer bardak alamayan üyelerimizi düşünelim değil mi ama? :)

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Küçük bir detay yüzünden başlamadan bitti hevesim :D Bu bardağı almak için daha çabalamayacağım , 17TL ye tish-o sitesinden kendim tasarlayıp evime yollatacağım :D

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Zor ama imkansız değil. Mücizelerse zaman alır :p

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
alia ismini duyunca güzel bir yarışma olacağını düşündüm ama bizde yalan yok dobra laf var hiç hoş bir yarışma değil :) kazanan tek kişi sdn bu yarışmada. anlayan anlamıştır :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Aldın tabi sen bardağı. :p

Yarışma başlamıştır. Katılmak isteyen buyursun. :)

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tam olarak yarışmanın ne olduğunu anlamadım :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Resim, Fotoğraf, Video bölümüne bir konu açacaksın hepsi bu. :)

En çok hangi konu okunursa o konuyu açan üyeye veriyorum bardağı.

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Yarışmaya katılanlara başarılar ben bi bakıyım seneye inşallah katılırım :rolleyes:

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
heaaa şunu baştan sölesene yahu :D
adı bilinmeyen hatunlardan 1 tanesini kopyala konu başlığınıda ouvv dehşet manyak felaket bişey yazdımmı bitti :D o kupaların 6lı setini bile alırsın :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bölümle alakasız olmayacak hocam. :) Onların paylaşılacağı yer belli. :)

snowdrop

Asistan
Reaksiyon puanı
0
paylaşım yapılacak konu kişinin kendi özgün çalışması mı olacak?

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
1000 e gelmeden de al yeterki sende yarışma ruhu olsun :) hesabın dogrulanmışşa ben daha üyecikken doğrulatmıştım.

Şimdi biraz cahillik var ya :D Doktor yemini felan mı edecez yoksa numara ile doğrulama mı? Ben kayıt olurken doğrulamıştım sanırım ama emin değilim nereden bakıyoruz ona?

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Şimdi biraz cahillik var ya :D Doktor yemini felan mı edecez yoksa numara ile doğrulama mı? Ben kayıt olurken doğrulamıştım sanırım ama emin değilim nereden bakıyoruz ona?
Ah bende bilsem profilden dir herhalde usta ben kayıt olurken telefon ile doğrulamıştım seninde gmail yada hotmailine gelmiştir bak bulursun şimdi 1 ay geçmiş işin yoksa ara :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527

Sen üyeliğini doğrulatmışsın. Ayrıca yarışmaya katılabilirsin. :)

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352

Üyeliği doğrulanmış üyelerimizde bu şekilde bir tik işareti oluyor. Buradan anlayabilirsiniz.

iGPBESS.png

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Katılmam [MENTION=19025]AliA[/MENTION] :D

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
Bu arada şunu belirtmek isterim; Üye olduğum tarihten de anlaşılacağı üzere yeni üye değilim. Bu güne kadar mesajımın olmamasının nedeni her mesaj yazmak istediğimde yetkiniz yok tarzında bir uyarı alıyordum. Bu konuda gördüğüm sms ile üyelik aktifleştirmeyi yaptım ve artık bende aranızdayım. Zaten aranızdaydım da mesaj felan yazamıyordum. :)

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bu arada şunu belirtmek isterim; Üye olduğum tarihten de anlaşılacağı üzere yeni üye değilim. Bu güne kadar mesajımın olmamasının nedeni her mesaj yazmak istediğimde yetkiniz yok tarzında bir uyarı alıyordum. Bu konuda gördüğüm sms ile üyelik aktifleştirmeyi yaptım ve artık bende aranızdayım. Zaten aranızdaydım da mesaj felan yazamıyordum. :)
:) 1 Ayda 500 mesaj yazmışım işsiz'liktenmi yoksa sdn aşkındanmı anlamadım :) hoşgeldin diyelim o zaman :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...