• GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE!

Haber Ali Babacan'dan Olay Sözler

Bu konuyu okuyanlar

Alparslan 1905

Doçent
Cezalı
Katılım
18 Aralık 2022
Mesajlar
759
Çözümler
1
Reaksiyon puanı
1,639
Puanları
93

"Avrupa görecek 'aferin Türkiye'ye diyecek"​

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, katıldığı televizyon programında tepki çeken ifadeler kullandı. Mutabakat metnini değerlendiren Ali Babacan, "Avrupa görecek, aferin Türkiye'ye diyecek" açıklamasında bulundu.
Babacan'ın açıklamalarına siyasilerden tepki yağdı. Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün parti grup toplantısında Babacan'a "Sen Batı'nın 'aferin' demesine bu kadar muhtaç mıydın yazıklar olsun" diyerek sert çıktı.

Babacan'ın tepki çeken sözlerine ise masa ortaklarından CHP'den destek geldi. Parti merkezinde basın mensuplarının sorularını cevaplandıran CHP Sözcüsü Faik Öztrak, basın mensuplarının Babacan sorusuna karşılık, "Az bile söylemiş. Ülkemizi demokrasiye, hukukun üstünlüğüne, ifade özgürlüğüne kavuşturmak amacıyla hazırladığımız bu program tüm dünyaya örnek olacaktır" yanıtını verdi.Sayın Babacan'ın sözleri hakkında sizler ne düşünüyorsunuz?
 

Alparslan 1905

Doçent
Cezalı
Katılım
18 Aralık 2022
Mesajlar
759
Çözümler
1
Reaksiyon puanı
1,639
Puanları
93
Ali Babacan “Avrupa aferin diyecek” dediğini inkâr edip çark etti! “Gıpta ile bakacaklar” demiş!Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ali Babacan'a tepki:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a, "Batı ne diyecekmiş? Vay vay vay yazıklar olsun. Avrupa'nın 'Aferin' demesine bunlar muhtaç. Biz ise işte karşımdaki milletimin 'Aferin' demesine ihtiyacımız var" dedi.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kime çalıştıklarını belli ediyorlar.
Bu açıklamalara rağmen hala oy veren kesim olması üzücü.
 

Son mesajlar

Üst