Aleyna Tilki kaçmış çoraba 1.300 TL ödüyor!

BHA

SAYGI, SEVGİ VE ÖZLEMLE...
Yönetici
Super Moderator

Geçtiğimiz gün Bebek'te kaçmış çorabıyla görüntülenen Tilki, 1300 TL değerindeki yırtık görüntüsü olan çorap ile ilgili konuştu. Tilki, "Benim çoraplarımın hepsi yırtık, düz çorabım yok. Her giydiğimde yırtılıyorlar. Ben yine de giyiyorum. 1300 TL'lik çorabın kumaşı iyiyse öder ve alırım"açıklamasını yaptı.​

rover_xp

Profesör
şu kıza sinir olan bir tek ben olamam.egosu o kadar yüksek ki egosundan yamaç paraşütü bile yapılabilir.

Alper S

Profesör
Yav demekki kumaşı falan bir etki ediyor parası varsa alıyor bunun haber değeri ve ya tartışmaya zaman ayrılacak kadar değeri var mı cidden? Millet kullanmayacağı milyonlarca $lık uçaklar alıyor. Parası varsa herkes kendine harcıyor bunu neden tartıştığınızı ve magazin haberlerini hâlâ anlamıyorum. :/

atılgannn

Asistan
burada mantık o kadar basitki sonuçta öyle ya da böyle herkes gelirine göre harcama yapıyor Aleyna içinde 1.300 tl önemli bir rakam değil. mesela aylık geliriniz 30 bin olsa çoraba 20 değil de 50 de veririsiniz

Craigdiizzeer

Doçent
Cezalı
Yav demekki kumaşı falan bir etki ediyor parası varsa alıyor bunun haber değeri ve ya tartışmaya zaman ayrılacak kadar değeri var mı cidden? Millet kullanmayacağı milyonlarca $lık uçaklar alıyor. Parası varsa herkes kendine harcıyor bunu neden tartıştığınızı ve magazin haberlerini hâlâ anlamıyorum. :/
Hocam açılan başlığın yeri magazin (:) gündemle ilgili haber görmek istiyorsan malum bi başlık var orda her şeyi tartışabilirsin :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana açıklaması pek inandırıcı gelmedi. Kız her konserinden yüklü para alıyor gidipte kendine sağlam çorap alamıyor

berat güven

Asistan

Geçtiğimiz gün Bebek'te kaçmış çorabıyla görüntülenen Tilki, 1300 TL değerindeki yırtık görüntüsü olan çorap ile ilgili konuştu. Tilki, "Benim çoraplarımın hepsi yırtık, düz çorabım yok. Her giydiğimde yırtılıyorlar. Ben yine de giyiyorum. 1300 TL'lik çorabın kumaşı iyiyse öder ve alırım"açıklamasını yaptı.​
Pazarda satilan coraplarin bundan daha iyi oldugu gerçei

Alper S

Profesör
Hocam açılan başlığın yeri magazin :)) gündemle ilgili haber görmek istiyorsan malum bi başlık var orda her şeyi tartışabilirsin :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana açıklaması pek inandırıcı gelmedi. Kız her konserinden yüklü para alıyor gidipte kendine sağlam çorap alamıyor
Hocam magazin başlığını engelleyemiyorum. Neler yeni? Forumlar gibi başlıklara düşüyor bu yüzden görüyorum. Sıkıntı o zaten yoksa ilglenmiyorum. Sayfadaki bütün başlıkları açıp konulara cevap yazıyorum. Engelleyemem bunu yani.

Bu kızın kafada biraz var.😁😁😂😂