Aldığım ürünün faturası gelmedi

merta0567

Öğrenci
Merhaba n11 üzerinden ekran kartı aldım kargo kutusunda fatura yoktu kartı test ettikten sonra ödemeyi onayladım ve e posta kutumu kontrol ettim fakat uradada fatura yoktu satıcıya fatura gelmediğini söyledim ve göndermelerini istedim fakat cevap vermiyorlar kutuda garanti kağıdı yok faturada yok bir sorun olurmu satıcının adı dualpazar

Heilung

Asistan
aldığın ürün geldiği için ya da ürün eksiksiz olarak eline ulaştığı için kendini şanslı saymalısın, n11 sorun yaşadığınızda umursamıyor,

uydu3405

Doçent
Şimdi gelen cihaz sağlam çalışır ona sevin demiş bazı arkadaşlar ancak ne zaman arıza yapacağı belli mi değil hemen n11 ile iletişim kurup durumu bildirin aldığınız cevaba göre hareket edin bence.Hemen ödemeyi onaylamanızda iyi olmamış .

merta0567

Öğrenci
Şimdi gelen cihaz sağlam çalışır ona sevin demiş bazı arkadaşlar ancak ne zaman arıza yapacağı belli mi değil hemen n11 ile iletişim kurup durumu bildirin aldığınız cevaba göre hareket edin bence.Hemen ödemeyi onaylamanızda iyi olmamış .
Satıcıyı tüketici hakem yetetine vermekle tehdit ettim ve n11 canlı destek ekibi ile iletişime geçtim dün akşama doğru faturayı gönderdiler fakat bunları yapmasaydım muhtamelen faturayı göndermezlerdi adamlar sorularımı cevaplamıyodu bile

polatax

Öğrenci
n11 daha yeni bir alışverişte, hem replika ürün geldi, hem covid bahane edilip ürün iade alınmadı. İçinden de fatura çıkmadı. n11 çözüm merkezi?? halen çözecek.

Pandemiyi bahane edip, dürüst olmayan satıcılara ortam hazırlıyorlar. Çok dikkat edin.