Aldığım Excalibur G770 GTX1650 i5 9300H 9. Nesil 8 gb Ram sistemden yeterli performansı alamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Merhaba. GTX1650 i5 9300H 9. Nesil 8 gb Ram sistem ile GTA 5te şehir içi 37 CSde yüksekte (ultra değil) 110 fps Fifada ise Düşükte bile arada takılmalar giriyor sebebi nedir bunun nasıl düzeltebilirim daha yeni indiridim virüs yok driverlar güncel

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
Bıraktı...
Merhaba. GTX1650 i5 9300H 9. Nesil 8 gb Ram sistem ile GTA 5te şehir içi 37 CSde yüksekte (ultra değil) 110 fps Fifada ise Düşükte bile arada takılmalar giriyor sebebi nedir bunun nasıl düzeltebilirim daha yeni indiridim virüs yok driverlar güncel
Excaliburlar hızlı ısınır. Ayrıca CS:GO değerleriniz normal. Eğer ısınma haddini aştıysa (normal) diğer değerler de normal.

isa başak

Öğrenci
Ayni ozelliklere sahip asus laptopum var bende performans alamiyorum zula bile kasıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

soğutmadan dolayıdır
Ayni özelliklere sahip asus laptopum var çift fanli ama zula bile kasiyor

SDN Son Haberler

Son mesajlar