Aldatıldım, ne yapacağım?

Bu konuyu okuyanlar

Denemexex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Aldatılmak duygusu acısı nasıl geçer onu seviyorum hayra ama istemiyorum nasıl vaz geçerim nasıl unutayım onu bu acı nasıl geçiçek
Ölmek tüm acıları geçirir mi

Son düzenleyen moderatör:

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Herşeyin ilacı zaman...

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,736
Aldatılmak duygusu acısı nasıl geçer onu seviyorum hayra ama istemiyorum nasıl vaz geçerim nasıl unut am onu bu acı nasıl geçiçek
Ezel dizisine başla ve ilk etapta en az 30-40 bölüm izle. İyi gelecektir ?

gamercat

Finest Сasual Dating - Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
282
Aldatılmak duygusu acısı nasıl geçer onu seviyorum hayra ama istemiyorum nasıl vaz geçerim nasıl unut am onu bu acı nasıl geçiçek
aga be ben buna yakarim ?

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ölmek bence en saçma çözüm hocam, kusura bakma da sevgine değer vermeyen biri ile berabermişsin. Koy ver gitsin, aldatan kişinin şuan senin üzerinde siniri var bu acı yada üzgünlük değil. Sinirini atmamış olmandan kaynaklı. Odana geç ve hıçkıra hıçkıra karanlıkta yada ayna karşısında ağla. Ağlamak kendini rahatlatmak hiçte ayıp bir şey değil. Erkeklerde ağlar kötü şeyler yapmamak için.

gamercat

Cezalı
Reaksiyon puanı
282
Ölmek bence en saçma çözüm hocam, kusura bakma da sevgine değer vermeyen biri ile berabermişsin. Koy ver gitsin, aldatan kişinin şuan senin üzerinde siniri var bu acı yada üzgünlük değil. Sinirini atmamış olmandan kaynaklı. Odana geç ve hıçkıra hıçkıra karanlıkta yada ayna karşısında ağla. Ağlamak kendini rahatlatmak hiçte ayıp bir şey değil. Erkeklerde ağlar kötü şeyler yapmamak için.
katiliyorum

gamercat

Cezalı
Reaksiyon puanı
282
bu duruma düşmemek için ilişkiden uzak duranlar kendini belli etsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu duruma düşmemek için ilişkiden uzak duranlar kendini belli etsin
mesela ben

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Evt ilk 2 yıl sürdü
Dostum ilk ilişkilerde hep böyle olur bir de siz uzun zaman geçirmişsiniz eminim ki karşı tarafa göre sen daha fazla fedakarlıklar da yapmışsındır bazı şeyler kısmet değildir olmuyorsa zorlamamak lazımdır. Sıkma canını sen elinden geleni yaptın eğer karşılığını alamıyorsan karşı taraf seni istemiyor ise vicdanın rahat olsun git kafanın rahatına bak zamanla unutursun taze acılar hep böyledir zamanla düzelirsin :)

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Daldan dala konacaksın. Kuş gibi uçacak kuş gibi konacaksın bu hayatta.
Daha ötesi de yok. Kendini soyutlarsan tek zarar verdiğin kendi psikolojin olur.
Kimseye bağlanmamayı, kendin için yaşamayı öğreneceksin.

Zeka artarkende kas artarkende insan acı, yorgunluk, bunalım çekmeden gelişemez.
Aynı şekil tecrübe artarkende bunlarla yüzleşmen gerek.
Kaçarsan ertelersin. Ve gelişemezsin. İnsan olmak, insanca yaşamak istiyorsan her konuda gelişmeye çalışacaksın. Ölüm kaçmaktır, korkaklıktır, çaresizliktir. Seni sallamayanı sen neden sallıyorsun ?

Denemexex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Dostum ilk ilişkilerde hep böyle olur bir de siz uzun zaman geçirmişsiniz eminim ki karşı tarafa göre sen daha fazla fedakarlıklar da yapmışsındır bazı şeyler kısmet değildir olmuyorsa zorlamamak lazımdır. Sıkma canını sen elinden geleni yaptın eğer karşılığını alamıyorsan karşı taraf seni istemiyor ise vicdanın rahat olsun git kafanın rahatına bak zamanla unutursun taze acılar hep böyledir zamanla düzelirsin :)
Teşekkür ederim nefret ediyorum ondan sayende ve artık istemiyorum:)

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Seni kandıran bir kişi tekrardan kandırır, hatta sana zarar bile verebilir.
Ölüm seçebileceğin en kötü seçenektir. Hem bu dunyani yakarsın hem de onur dunyadaki hayatını.
Unutmak için farklı aktiviteler yapabilirsin. Biliyorum unutmak hiç kolay bir şey değil fakat başka çaren yok.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Haklı yorum, katılıyorum.

• Beğen
Reactions: BHA

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Ya bosver baskasıyla çık gençsen 30 jadar hsyatıno yasa onada bi intakam al istersen tabi

Reaksiyon puanı
3,027
Denendi onaylandı: Başkasını bul, umarım bir dahakine daha şüpheci ve daha az duygusal olursun :)