Aldatılan kadının "ölüm öpücüğü"

DarkLady

Dekan

Kendisine sadık kalmayan sevgilisini romanlara konu olacak bir yöntemle öldürdü


Çin’de sevgilisini "zehirli öpücük"le öldüren bir kadın, idama mahkûm edildi.

Henan eyaletinin Maolou kentinde meydana gelen olayda Xia Xinfeng isimli kadın, aldatıldığını öğrendikten sonra, içinde fare zehri olan bir kapsülü ağzına atıp sevgilisiyle öpüştü. Zehirli kapsülü öpüşürken sevgilisinin ağzından alıp yutan Mao Ansheng, hayatını kaybetti.

Olay trajik bir aşk vakası gibi görünse de yetkilililer Xia Xinfeng’i cinayetten suçlu bularak idama mahkum etti. Uzun süredir birlikte olan çiftin "biri diğerine sadık olmadığı durumda, aldatan kişinin ölmeyi hak edeceği" konusunda önceden anlaştığı iddia ediliyor. Xia, Mao Ansheng’i başka bir kadınla konuşurken görüp sözünü bozduğunu düşünmüş.

Hürriyet

sadece kadına vay be diorum ne cesarettt :*
 

emelden

Dekan
Bana sadık kalmayan bir sevgilim olsa bu şekilde bir şey yapmam açıkcası. Kendisi bilir o kaybeder beni. Üstelik kadın idama mahkûm edilmiş şimdi vay be!
 

flood_77

Profesör
asyalılar bole ya gecen gunde cnbce de bı cın fılmı ızledım kızın sevgılısı baska kızların arabasını cekıodu onu bıle kıskandı :D tovbe tovbe
 
Madem önceden anlaşmışlar o zaman haketmiş adam.Ama kadınla sadece konuştuğunu görmüş :O benim şaşırttı konuştu diye öldürtürmü
 
Üst