Alcatel Markası Nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
279
Elime bugün beleş bir arcatel tablet geçti tabi beleş olduğu için çöp zaten 16gb depo 1gb ram var ama genel olarak bu firma nasıl?
Yav kardeşim, blackberry,meizu gibi ürünlere bile konu açmışsınız bari tüm markaları yazında tam olsun . :D

Reaksiyon puanı
279
Çöp düzgün bir ürünü yok ve

Tcl markasına satıldı.
düzgün ürünü yok mu?2300tl fiyata bunu buldum
bence ortalamanın üstünde bu fiyata max64gb ve 4gb ram bulunur kamerası ve işlemci hızı biraz düşük olsada ideal bir ürün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çöp düzgün bir ürünü yok ve

Tcl markasına satıldı.
birde bu var pek bakmam genellikle telefonlara o yüzden bu fiyata gördüğüm en iyi ürün bu hayatım boyunca

Çin malı bir teefon üreticisi. Kötü kalite.
az önce ortaydı :D

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
düzgün ürünü yok mu?2300tl fiyata bunu buldum
bence ortalamanın üstünde bu fiyata max64gb ve 4gb ram bulunur kamerası ve işlemci hızı biraz düşük olsada ideal bir ürün

birde bu var pek bakmam genellikle telefonlara o yüzden bu fiyata gördüğüm en iyi ürün bu hayatım boyunca

az önce ortaydı :D
O telefonun işlemcisi çooook kötü

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Zamanında tuşlusunu da kullandım akıllısını da. Çöp diyemem, ucuzunu alırsan işlemci hızı yavaş kalır, yoğun kullanımda yetersiz kalır. Kamerası seni Kıvanç Tatlıtuğ gibi göstermez.. Hafıza yetmez.
Ama kendisinden beklenmeyen özellikleri verebilir. 700 liralık A3'te NFC olması gibi..
A3 sonradan mobil internet şebeke sorunu çıkarmıştı, garantisi bittikten sonra tabi. Yani kaliteli yeni bir telefon alana kadar alıştırmalık, çarpmalık, düşürmelik bir telefon olarak kullanılabilir. Otomobil gibi düşün yani..

Reaksiyon puanı
279
Zamanında tuşlusunu da kullandım akıllısını da. Çöp diyemem, ucuzunu alırsan işlemci hızı yavaş kalır, yoğun kullanımda yetersiz kalır. Kamerası seni Kıvanç Tatlıtuğ gibi göstermez.. Hafıza yetmez.
Ama kendisinden beklenmeyen özellikleri verebilir. 700 liralık A3'te NFC olması gibi..
A3 sonradan mobil internet şebeke sorunu çıkarmıştı, garantisi bittikten sonra tabi. Yani kaliteli yeni bir telefon alana kadar alıştırmalık, çarpmalık, düşürmelik bir telefon olarak kullanılabilir. Otomobil gibi düşün yani..
bence fiyatına göre gayet iyi kamera ile işim yok çokta pahalı birşey almayacağım 2150tl fiyata 128gb depo ve 6gb ram var işlemcisi güçsüz olduğu için pubg gibi bir oyun oynamam basit oyunlar oynarım free fire gibi

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
bence fiyatına göre gayet iyi kamera ile işim yok çokta pahalı birşey almayacağım 2150tl fiyata 128gb depo ve 6gb ram var işlemcisi güçsüz olduğu için pubg gibi bir oyun oynamam basit oyunlar oynarım free fire gibi
Aynı fiyata bu telefon yani tcl 10l var tüm oyunları yüksek ayarda açıyor.

Reaksiyon puanı
279
Aynı fiyata bu telefon yani tcl 10l var tüm oyunları yüksek ayarda açıyor.
aslında 2side hemen hemen birbirine denk
senin dediğin model 100tl daha ucuz ama 64gb daha az kameralar hemen hemen aynı ama video çekimde seninki 4k benimki 1080p çekiyor seninki 4.5g internet destekliyor benim ki 4g seninkinin pil gücü 3500-4000mah arasında iken benim ki 5000mah üstünde

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
aslında 2side hemen hemen birbirine denk
senin dediğin model 100tl daha ucuz ama 64gb daha az kameralar hemen hemen aynı ama video çekimde seninki 4k benimki 1080p çekiyor seninki 4.5g internet destekliyor benim ki 4g seninkinin pil gücü 3500-4000mah arasında iken benim ki 5000mah üstünde
Bide işlemcisin de büyük farklar var.

Reaksiyon puanı
279
Miliamper yani batarya boyutu

Ne kadar yüksek olursa şarj o kadar uzun gidiyor.
bir açıdanda şarj olması o kadar sürüyor değil mi?neyse şarj olmasını beklemek benim için sorun olmaz telefona işim düşmezse beklerim %100 olur eğer gerekirse çekerim %80 olur benim için buda bir avantaj

Murat01Can

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
55
Çin malı bir teefon üreticisi. Kötü kalite.
Alcatel çin malı değil Fransız malı

Elime bugün beleş bir arcatel tablet geçti tabi beleş olduğu için çöp zaten 16gb depo 1gb ram var ama genel olarak bu firma nasıl?
Yav kardeşim, blackberry,meizu gibi ürünlere bile konu açmışsınız bari tüm markaları yazında tam olsun . :D
Sana en kötüsü geçmiş 128 GB olanıda var

Son düzenleme: