ALÇAKK israil den teşekkür...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
Boykotçulara gün doğmuş.. Arkadaşlar yapmayın etmeyin bu kadar (20 30 tane) firmanın israile yardım ettiğini mi düşünüyorsunuz.. Olanlar olabilir ama kurunun yanında yaş yanmasın. Bu gerçek dışılık kurumlara hakarettir yanıltmadır ekmekle oynamaktır..

kilit

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
arkadaşlarım lütfen bu israil ürünleri çok iyi bilelim ve almayalım.burada yazmakla kalmayalım.şahsen bana kalırsa orjinal ameikan yapımıpc oyunlarını bile almayalım.indirin.bu kadar yani.tak dedi.evet orjinal oyun almayalım.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Boykota destek olalım..her ürünün alternatifi vardır.

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Sadece içlerinden intel'i kullanıyorm galiba.

Panculli

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bence, bunları göre göre hâlâ o, ve ona benzer ürünlere para harcayanlar kendinden utanmalı.

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Allah kahretsin bu şerefsizleri inşallah sıra müslümanlara da gelir ve paygamberimizin hayberde yaptıklarını onlara tekrar hatırlatırız Allahım filistinlilere yardım et

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Selamlar,

Arsenal logosuna koptum. Londra'nın taraftarlarının kendilerini "Yids" olarak anan taraftar grubuna sahip takımı Arsenal değil, Tottenham Hotspur'dur. Eğer oraya gönderme yapılması çalışılmışsa, olmamış.

Bu listenin daha da büyümesi taraftarıyım. Yakında Japon markalarını da görürüz. :p

Güzel günler dilerim.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Yaw BU İsrail neymiş ki Dünyadaki bütün ünlü Markalar kendilerine işi gücü bırakmış yardım ediyor...
YAw her sitede ayrı ayrı listeler...
bazılarında hiç olmadık Markalar...
Madem Boykot yapacağız diyorsunuz adam akıllı araştırır Hangi Markalar destek veriyor öğrenirsiniz...
böyle kimin hazırladığı belli olmayan listeler ile BOYKOT yapalım derseniz sadece ve sadece cahilliğinizi göstemiş olursunuz...
Yaw bu listedeki ürünler aynı şekilde yarın Fransayı diğer gün Ermenistanı bir başka gün İtalyayı boykot ederken de hiç bir şekilde değişmeden karşımıza çıkacak...

Hatta Türk Markaları Gazetelere ilan vermek zorunda kalacak biz TÜRK markasıyız diy... çünkü önüne gelen böyle bir liste hazılrıyor...

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yaw içim dışım israil filistin oldu artı ne diyeyim lütfen bu tür konular acmayın artk gece'leri uyuyamıyorum.Elimiz kolumuz Baglı Napalım.Filistine Gercekten Yardım Etmek İsteyen Varsa Buyursun Erkek gibi gitsin Savaşsın Ne öyle Boykot moykot ayakları ya pfff msn de forumlarda haberlerde cep tel e bile mesaj gelio hay allahım ya :wacko:

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yorum yazan arkadaslar bütün intel e ait bütün pc parcalarını deiştirsinler !!!!(Markalar alehine yazı yazan).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...