Alanya'da yabancı kızlarla nasıl konuşulur? Nasıl yaklaşılır?

Bu konuyu okuyanlar

Osrwisp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, Eylül gibi Alanya ya gideceğim amacım yatağa atmak değl yabancı kültürlere sahip bir kızla arkadaş olmak bide kızla belli bir süre bakıştıktan sonra gidip konuşcam ama ne diyecem neler demeliyim yani. Otelde olacağım. orta derece ingilizce var. Az da Rusça var. Netten falan hep yazisiyorum iş reel a gelince farklı oluyor. Nasıl yaklaşılır? Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ben Antalya da üniversite dönemin de çok çalıştım ne kadar uğraşsan bile o senin o dile hakim olmadığını Türk olduğunu anlayacak o yüzden kendini fazla kasma doğal konuş Güler yüzlü ol elinden geldiği kadar. Tek kız diye takıntı yapma yabancı aile görürsen konuş bir arkadaş grubu görürsen

Osrwisp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Antalya da üniversite dönemin de çok çalıştım ne kadar uğraşsan bile o senin o dile hakim olmadığını Türk olduğunu anlayacak o yüzden kendini fazla kasma doğal konuş Güler yüzlü ol elinden geldiği kadar. Tek kız diye takıntı yapma yabancı aile görürsen konuş bir arkadaş grubu görürsen
Türk olduğumu anlasin zaten sıkıntı yok, babam Türk annem Rus benim, her yaz Rusyaya gidiyorum.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Rahat olman şart utanan birini salak olarak görüyorum bazen garip his oluyor

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Son düzenleme:

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Utanan birini nasıl salak olarak görürsün bu nasıl bir doğallık.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Adın gibi çok bilmişce konuştun
Beni çok yanlış anladın kendimi yanlış açıkladım.Hiç tanımadığım biri geliyor atıyorum bana bakarken bir şey diyecek diyemiyor gülüyor saçma saçma garip bir izlenim yaratıyor

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Beni çok yanlış anladın kendimi yanlış açıkladım.Hiç tanımadığım biri geliyor atıyorum bana bakarken bir şey diyecek diyemiyor gülüyor saçma saçma garip bir izlenim yaratıyor
gülmek normal bir şey belkide öyledir.
Gülüyordur sadece sende gülünce cesaretini toplayacak ve merhaba diyecek belki bilemezsin yada sen fazla egolu hissi veriyorsun belki ( sana egolu demedim senin öyle olduğunu düşünüyordur dedim)

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
gülmek normal bir şey belkide öyledir.
Gülüyordur sadece sende gülünce cesaretini toplayacak ve merhaba diyecek belki bilemezsin yada sen fazla egolu hissi veriyorsun belki ( sana egolu demedim senin öyle olduğunu düşünüyordur dedim)
Biliyor musun bunu düşünmen o kadar normal ki.Bir erkek gözünden okuyayım dedim okudum anlatmam gereken şeyi o kadar yanlış anlatmışım ki üzgünüm

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Olabilir olabilir sadece kendini başkasının yerine koy belkide tipi kötü belkide reddedilmek istemiyor olabilir.
Onun gibi yani sen kızarsın diye salakca davranıyordur.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Olabilir olabilir sadece kendini başkasının yerine koy belkide tipi kötü belkide reddedilmek istemiyor olabilir.
Onun gibi yani sen kızarsın diye salakca davranıyordur.
Reddedilmekten korkma fırsatın olmamasından kork.
Dünya'ya 1 kere geleceğiz ki yaptığın da günah değil ayıp değil.Vakti iyi değerlendir çünkü 1 saniye bile geri alamayız