Soru Aktiflik neden bu kadar az ?

Bu konuyu okuyanlar

Ömer6321

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Canım sıkılıyor gelip forum sitelerinde sorular soruyorum sorular cevaplıyorum ama aktiflik çok az değilmi yaw ben istiyorumki saniye başına 10 konu açılsın

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,494
Dediğiniz aktifliğin hiçbir forumda olduğunu düşünmüyorum. Zaten dediğiniz kadar fazla konu açılsaydı acil yardım isteyenlerin konuları arada kaynayabilirdi.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Pandemiden bu yana en fazla açıldığımız yaz bu yaz hocam.
Aşılamaya güvenen yurdum insanı gidip memleketine veya tatile bu koskoca dönemin sona ermesini umut ederekten anın tadını çıkarıyorlar.
Bizim gibiler de evde forumdan foruma dolaşıyor.
Kışın buralar dolar.Herkes evde olunca konuşmak isteyeceklerdir.Forumdan iyi insanlarla iletişime geçebileceğin yer mi var?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Evet maalesef aktiflik az sayılır. Ama kurallara uyulup ve ciddi olunursa belki daha çok üye gelmek isteyebilir. Bir de bilmediğimiz konulara cevap yazmıyoruz. Onun içinde konularda cevap olmayabilir.
Belki de insanlar forumlardan sıkılıyordur. Çünkü pek yapacak bir şey yok. Sadece forum. Konuya cevap yaz falan. O yüzden insanlar pek girmek istemiyordur.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Sadece forum. Konuya cevap yaz falan. O yüzden insanlar pek girmek istemiyordur.
De' mi be? :D Kim uğraşacak yani, adamın sorunu varsa var. Bana ne? De' mi beeyaaaa? :D Bir efsaneye göre forum üyeleri yardımsever olurmuş. Benim gibileri saymazsak.

Bir zamandan sonra forum sıkabilir, açılan konular falan sarmayınca kapatıyorum ben de. Herkes kendi ortamını arıyor işte. :)

kemaltheasbotu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Aktiflik idare ederde haber okuyan yok sabahtan beri şuyuyla buyuyla uğraştığım haber 1 hafta geçince 10 okunmayı geçmiyor.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Aktiflik idare ederde haber okuyan yok sabahtan beri şuyuyla buyuyla uğraştığım haber 1 hafta geçince 10 okunmayı geçmiyor.
eğer ilgi için haber yapıyorsanız insanların seveceği haberler yapıcaksınız. Yoruma açık haberler olmalı bence.