Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
AKP'nin Iğdır milletvekili adayı Ahmet Tutulmaz, "Birilerini çok iyi gözetliyoruz. Şu an yanımızda olanları da olmayanları da çok iyi görüyoruz. Şunu bilin ki Ak Parti teşkilatı, yanında yer alanlara vefasını gösterecek ama yanında yer almayanların da hesabını 25 Haziran sabahı kesecektir" dedi.

AKP’nin Iğdır milletvekili adayı ve Iğdır İl Başkanı Ahmet Tutulmaz 24 Haziran’daki seçimlerle ilgili yaptığı bir konuşmasında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ahmet Tutulmaz konuşmasında, “Birilerini çok iyi gözetliyoruz. Şu an yanımızda olanları da olmayanları da çok iyi görüyoruz. Şunu bilin ki Ak Parti teşkilatı, yanında yer alanlara vefasını gösterecek ama yanında yer almayanların da hesabını 25 Haziran sabahı kesecektir” dedi.

Tutulmaz'ın bu sözleri kısa sürede gündeme oturdu.

Kaynak:Sözcü

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Milleti tehdit ediyor yazık.
Yani bize oy vermeyenleri biliyoruz seçim sonrası ne yapacağımizi iyi biliriz diyor.
Yıllardan beri hep söyledik böyle adamlar kendi partisine de zarar verir yapmayın bu yalakalari, milleti tehdit edenleri, hiçbir bilgisi, liyakati olmayıp, birilerinin sayesinde bir yerlere gelmek isteyen bu bozuk tipleri almayın dedik.
Hiç ders almadılar.
Bu millet gereken dersi ogretene kadar sanıyorum ki hiç ders almayacaklar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir kişi daha benzerini diyor.
Resmen milleti korkutarak vazgecirmeye çalışıyorlar.
Halbuki benim şerefli milletim böyle tehditlere pabuc bırakmaz, bu güne kadar da bırakmadı.
Hatta tam tersi böyle tehditler bu milletin kararlılığını arttırır.
Her kim bu kadar alcaldiysa millet cevabını en güzel şekilde verdi.
Ekli dosyayı görüntüle 42870

---- Mesajlar birleştirildi ----

Fotoğraf çıkmamış tekrar gönderiyorum
Ekli dosyayı görüntüle 42870

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...