AKP’li Yücel Yılmaz: Makam sahibi olmak için ya imam hatipli ya da Trabzonlu olacaksın

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
Çevre sempozyumunda konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın tartışma yaratan sözleri gündem oldu. Yılmaz, "Makam sahibi olmak için ya imam hatipli ya da Trabzonlu olmak gerekiyor" dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AKP’li Yücel Yılmaz’ın sözleri, “Trabzonlu ve imam hatipli” tartışmalarını yeniden alevlendirdi.

2. Bandırma ve Çevresi Sempozyumu’nda konuşan Yılmaz ise şunları söyledi:

“Askeriyesinde, memurunda vesairesinde devleti temsil eden bir insan varlığı var aslında burada. Siyaseti demiyorum. Siyaseti Trabzon temsil ediyor, Karadenizliler. Makam sahibi olmak için bir imam hatipli olacaksın bir de Trabzonlu, bizim dönemde öyle.”

Yılmaz’ın söyledikleri akıllara, Karadenizlilik ve Trabzonluluk üzerinden “kimlik tartışması” yaratmaya çalışan Tevfik Göksu’nun sözlerini getirdi.
GÖKSU'NUN TARTIŞMA YARATAN O SÖZLERİ
Eski Esenler Belediye Başkanı ve İBB Meclisi AKP Grubu Başkanvekili Göksu, 31 Mart seçimleri sonrası İmamoğlu'na ithafen 'Ne diyor Yunan medyası? İstanbul'u Yunan kazandı. Bir dakika ya! Bu arkadaş nereli? CHP'nin adayı nereli? Hesap büyük, olay büyük' demişti.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/akpli-yucel-yilmaz-makam-sahibi-olmak-icin-ya-imam-hatipli-ya-da-trabzonlu-olacaksin-5518604/

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Sabahın erken saatinde kalkıpta miş miş muş muş mu okuyorsun? Lafla peynir gemisi yürümez, ama sizin tayfa hep laf sokuşturur, laf yargılar. Bir icraat meydana getiremez. Bu nedenle hep köşede oturan parti kalıyorlar.

Ekrem İmamoğlu'da 200.000 istihdam sözü vermişti meselâ! Ne oldu? 450 kişi işe alındı. Aradaki fark : 200.000 =! 450
Boş laf hepsi.

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
Sabahın erken saatinde kalkıpta miş miş muş muş mu okuyorsun? Lafla peynir gemisi yürümez, ama sizin tayfa hep laf sokuşturur, laf yargılar. Bir icraat meydana getiremez. Bu nedenle hep köşede oturan parti kalıyorlar.

Ekrem İmamoğlu'da 200.000 istihdam sözü vermişti meselâ! Ne oldu? 450 kişi işe alındı. Aradaki fark : 200.000 =! 450
Boş laf hepsi.
ahahahah

adam 1 yılını daha doldurmadı kredi dahi vermiyorsunuz elindekileri almaya bile çalışıyorsunuz
değneklemi hemen ol diyince olsun

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
O gitmiş Kredisini Lonra'daki Faiz Baron'larından istemiş. Ne de güzel İngilizce konuşmuş. onra da 1800 araç kiralayacakmış. 1000 araç Kumkapı'da boş yatarken. Oysa o parayla 2000 araç satın alınabilir.

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
O gitmiş Kredisini Lonra'daki Faiz Baron'larından istemiş. Ne de güzel İngilizce konuşmuş. onra da 1800 araç kiralayacakmış. 1000 araç Kumkapı'da boş yatarken. Oysa o parayla 2000 araç satın alınabilir.
e sen kredi vermiyorsun oda mecbur gidip alıyor

ayrıca adamın aldığı kredi faizi ülkenin aldığı kredi faizinden çok daha düşük

imamoğlu bütün türkiye cumhuriyetinden dahamı itibar görüyor şimdi ?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Baronların desteğini görüyordur. Ve 2000 araba satın alabilecek kene neden 1800 tanesini kiralıyor? O paralar nereye destek olarak gidecek? PKK destekçilerine kaymasın?

Seçimlerde bırçları düşüreceği sözü vermişti. Şimdi ek borç alıyor!!!

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
Baronların desteğini görüyordur. Ve 2000 araba satın alabilecek kene neden 1800 tanesini kiralıyor? O paralar nereye destek olarak gidecek? PKK destekçilerine kaymasın?

size göre pkk
imamoğlu ve mansur yavaş kazanırsa sayaç saymaya gelecekti isparkın sahibi olacaktı
mekke medine düşecekti
başörtülülerin zorla başörtüsü açılacaktı

oldumu bunlar?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Sokaklardaki başörtülü kadınlara yapılan saldırılardan bi habersin tabii. Ve, neden ve kimlerden o 1800 araç kiralanacak?? Garajda çürümeye bırakılan araçlar ne olacak??

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361

Ekrem'in oy farkı çok mu üzdü seni klavye delikanlısı.

Düzgün eleştiri yapın yahu. Hakarete varıyor artık. Ayıp

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
O saldırıları sol zihniyetli insanlar yapıyor. Onları da yönlendirenler vardır elbette.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711

Hakaret varsa şikâyet edersin. Doğruları söylemek senin için hakaret se, kendi yalan dünyanda yaşamaya devam et.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Hakaret varsa şikâyet edersin. Doğruları söylemek senin için hakaret se, kendi yalan dünyanda yaşamaya devam et.

Bak bu konuda DOĞRULARI SÖYLEDİM.

neredesin aslan parçam :)

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
O saldırıları sol zihniyetli insanlar yapıyor. Onları da yönlendirenler vardır elbette.
O saldırıları şizofreniden muzdaripler yapıyor

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Suçlu olmaktan yırtmak isteyen herkes zaten "deli raporu" alıyor. O şizofrenler neden birden ortaya çıktılar? Daha önce neredeymişler?

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
Suçlu olmaktan yırtmak isteyen herkes zaten "deli raporu" alıyor. O şizofrenler neden birden ortaya çıktılar? Daha önce neredeymişler?
E daha öncede olayları olmuş ilaç tedavisine başlamış

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Özellikle başörtülü kadınlara mı saldırmış? Başka başörtülü kadınlara saldırı olayları da oldu. Bir Üniversiteli öğrenci vardı meselâ, o da mı şizofren di?

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
Özellikle başörtülü kadınlara mı saldırmış? Başka başörtülü kadınlara saldırı olayları da oldu. Bir Üniversiteli öğrenci vardı meselâ, o da mı şizofren di?
Hala bunların İmamoğlu ile ilişkisini açıklamadın

O mu organize etti?

Deliliyle açıkla

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275

Ben solcu da değilim sağcı da ama, bu kadar da boş düşünülmez. Bu kadar da bölücü olunmaz. Sol ne, sağ ne arkadaş. Herkes insan olsun, ahlaklı olsun yeter. Bir tarafa geçmek yerine, güzel şeyler yapmak için uğraşın. İnsanların iyisi de var kötüsü de. Bunu düzeltmek için insanları kesimlere bölüyorsunuz da, insanoğlu bu; o böldüğünüz kesimde de iyisi kötüsü olacak. Kısaca birlikte olup bu kötülüklerle savaşmak lazım.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714

Sakin ol. Burada herkes senin gibi düşünmek zorunda değil. Doğru gibi ama delil lazım. Büyük ihtimalle dediğin gibidir. Eski CHP (192x zamanlarında) iyi niyetli örnek parti iken, sonrasında bataklığa döndü.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Şunu yazan arkadaş hala uzaklaştırma almamış. Heme silinmiş mesaj. Tebrikler supermod, mod ve adminler. Kayırmacılığınızı sevsinler sizin.

Müddei iddasını ispatla mükelleftir.

1576832436410.png

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Ben de anlamadım açıkçası, saygılı olması lazım karşı kişiye ama saygı yok.

Herkesin düşüncesi farklı diye her zaman kocaman harflerle yazmaya gerek yok sürekli.

Ben de raporladım, azdı çünkü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani doğru. AKP bile tebrik etti kazandı diye.

Son düzenleme:

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Ben de anlamadım açıkçası, saygılı olması lazım karşı kişiye ama saygı yok.

Herkesin düşüncesi farklı diye her zaman kocaman harflerle yazmaya gerek yok sürekli.

Ben de raporladım, azdı çünkü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani doğru. AKP bile tebrik etti kazandı diye.

Hocam burada farklı görüşlerden olabiliriz. Birbirimize nükte edebiliriz. Aramızda birbirimizi kırmadan fikirlerimizi çarpıştırabiliriz.

Ama hakarete varan mesajlara izin verilmemesi gerekiyor bence. Hala yasaklı değil bu arkadaş.

Sarduakar'a bir yasak veriyorsanız bu arkadaşa da vermelisiniz. Çifte standart yapan yöneticileri kınıyorum. Kaç defa raporladım arkadaşı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...