AKP'li meclis üyeleri Mansur Yavaş'ın üzerine yürüdü!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
ABB Başkanı Mansur Yavaş, dün yapılan belediye meclis toplantısında Gökçek döneminde yapılan yolsuzlukları belgeleriyle açıkladı. Yaşanan gerginliğin ardından AKP'li meclis üyeleri Mansur Yavaş'ın üzerine yürüdü.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
ALGI nedir nasıl yapılır çok güzel bir çalışma :D Birde 15 sn yelik video koymuşlar. Başlıkta AKP meclis Üyeleri başkanın üstüne yürüdü.

Şu video bakmanızı öneririm 2-3 kişi başkanın karşısına konuşmaya diye geliyor başkan birden sinirli bir şekilde ayağa kalkıp yeter lan flan tarzı söylem yapıyor 1 kamyon adam iniyor apar topar AKP'li meclis üyelerini dışarı atıyor. Ama medyaya AKP 'liler Mansur Yavaş'ın üstüne yürüdü olarak yansıtıyor bazı medya.
Mansur Başkanı severim ama böyle reklamları gerek yok...

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ne arsız utanmazlar ya aşağıda ki içeriklerde yolsuzlukları yüzüne vurulduğu anı gösteren kısa bir video var. Tuhaf olan insanın yüzü kızarmazda ne diye konuşmaya gider merak ettim videoda tam anlaşılmıyor ne diyorlar orada da adam sinirleniyor acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adamın canına tak etti daha 1 senede bunlarla uğraşmak :D Sinirleri yıpranmış olabilir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Ne arsız utanmazlar ya aşağıda ki içeriklerde yolsuzlukları yüzüne vurulduğu anı gösteren kısa bir video var. Tuhaf olan insanın yüzü kızarmazda ne diye konuşmaya gider merak ettim videoda tam anlaşılmıyor ne diyorlar orada da adam sinirleniyor acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adamın canına tak etti daha 1 senede bunlarla uğraşmak :D Sinirleri yıpranmış olabilir.

Konu başlığı ve gerçekte olan çok alakasız. 3 kişi adamın karşısında insan gibi birşey söylemeye çalışırken birden ayağa kalkıp el kol hareketi yapan kim. Yukarıdan merdivenden inip adamları yaka paça dışarı atanlar kim. Ama başlıkta AKP'liler Mansur başkanının üstüne yürüdü...

Son düzenleme:

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
ALGI nedir nasıl yapılır çok güzel bir çalışma :D Birde 15 sn yelik video koymuşlar. Başlıkta AKP meclis Üyeleri başkanın üstüne yürüdü.

Şu video bakmanızı öneririm 2-3 kişi başkanın karşısına konuşmaya diye geliyor başkan birden sinirli bir şekilde ayağa kalkıp yeter lan flan tarzı söylem yapıyor 1 kamyon adam iniyor apar topar AKP'li meclis üyelerini dışarı atıyor. Ama medyaya AKP 'liler Mansur Yavaş'ın üstüne yürüdü olarak yansıtıyor bazı medya.
Mansur Başkanı severim ama böyle reklamları gerek yok...

Peki belgeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Peki belgeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Versin Mahkemeye belgenin ayrıntısını bilmediğim için bir şey diyemem. ( Mansur Başkan'ın Bir ağacın 1 TL olacağı bana hiç inandırı gelmedi bu Melih Gökçek zamanında söylediği. 14.90 dikim ve nakliyede içinde ise daha mantıklı geldi fiyat olarak. Bu devirde 1 TL'ye tuvalete gidemiyon nerede ağaç alacan.)

Orada çok önemli şey açıklayacam diyor şirket adı vermiyor. Versene ifşala madem usulsüz bir şey var tüm Türkiye görsün neyden çekiniyor veya korkuyor. ( En sevmediğim şey mühallak ve kafa karıştıran söylemler üstüne lafı çevirip laf kalabalığı yapmak. ) Ver mahkemeye uğraşsın Melih Gökçek madem bu kadar eminsin.

1 yılı geçti Mansur Başkan Ankara'nın başına geçeli her sıkıştığında Melih Gökçek dönemine atıfta bulunuyor söylemde bulunuyor icraat yok. Daha 1-2 hafta CNN-Türk Canlı yayınına bağlandı Melih Gökçek hergün haberlere görüyoz bana dava açacak açtı açıyor şeklinde bana gelen dava flan yok diyor :D 1 tane açtı oda boş çıktı diyor gerekli kanıtları sundum aklandım dedi . Burada yalan söyleyen kim şimdi gelde çık işin içinden.

Adam Daha 2 hafta önce CNN-Türkte çok rahat konuşuyor.

Son düzenleme:

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Ya şu belgeleri versinler yahu adalete. Açılsın bir kamu davası. Suçu olan varsa tıkılsın içeri, sahte evrak kullanan varsa oda atılsın ama.

Sizde bıkmadınız mı ? Belediyeye geldik, niye geçmişi kazıyoruz iş mi yok ? Belediyecilik bu mu ? Gerçekten beni baydı bu haberler. Niye halen daha dava açılmıyor suçlular bulunmuyor? Boş muhabbetten başka birşey değil.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Çok güzel bir örnek verilebilir bugün. Sn Kılıçdaroğlu, Man adaları ile ilgili elimizde evrak kanıt mevcut diyerek parmak ile gösterdiği Sn Erdoğan, ve akrabalarını hedef alan konudaki davayı kaybetmiş.
Tamı tamamı 359 bin tl tazminat ödeyecekmiş. Neye göre tazminat belirliyorlar merak etsem de, tam istediğim şey bu. Boşun boşuna gündem değiştirileceğine, abicik gubicik sahte evraklarla atar yapılacağına, doğru deliller ile haklı haksızdan alacağını alsın.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Çok güzel bir örnek verilebilir bugün. Sn Kılıçdaroğlu, Man adaları ile ilgili elimizde evrak kanıt mevcut diyerek parmak ile gösterdiği Sn Erdoğan, ve akrabalarını hedef alan konudaki davayı kaybetmiş.
Tamı tamamı 359 bin tl tazminat ödeyecekmiş. Neye göre tazminat belirliyorlar merak etsem de, tam istediğim şey bu. Boşun boşuna gündem değiştirileceğine, abicik gubicik sahte evraklarla atar yapılacağına, doğru deliller ile haklı haksızdan alacağını alsın.

Muhalif basın belgesiz bilgisiz yalan yanlış ALGI haber yapmaya bayılır bir gün diyanet işlerine salla Öbürgün Cumhurbaşkanına oradan sek bilmem kime iftra at çok kolay . ( Nede olsa bir yaptırımı yok cezası yok. En kötü dava olur 2-3 yıl sürer 50-60 bin TL öder geçeriz diyorlar. O arada inanan binlerce insan ve kananlar yanlarına kar işte.

Son mesajlar