AKP’li Keleş’ten tepki çeken sözler! Corona virüsünün nedenini İmamoğlu’na bağladı!

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
AKP Malatya İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Battalgazi Belediyesi Meclis Üyesi Avukat Leyla Keleş'in sosyal medyadan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu işaret eden paylaşımı büyük tepki çekti. Keleş, gelen tepkilere ise "İroni yaptım" karşılığını verdi.

akpli-keles-880_16_9_1584901901.jpg

AKP Malatya İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Malatya'nın Battalgazi Belediyesi Meclis Üyesi Avukat Leyla Keleş, Türkiye'deki Corona virüsü (Kovid-19) salgınına atıfta bulunarak, bunun sebebini İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’na bağladı.

Keleş, “Her şey 2019 Mart ayında başladı. Kudumsuz’un biri “Mart’ın sonu bahar”dedi. O yıl bahar gelmedi” ifadelerini kullandı.

“MARTIN SONU BAHAR DEDİ, BAHAR GELMEDİ”

Keleş, yerel seçimlerde CHP'nin kullandığı seçim sloganlarını tek tek sıralayıp, Corona virüsün (Kovid-19) nedeni olarak İmamoğlu'na atıfta bulundu.

AKP’li Keleş, paylaşımında, “Her şey 2019 Mart ayında başladı. Kudumsuz’un biri ‘Mart’ın sonu bahar’dedi. O yıl bahar gelmedi ‘Her şey çok güzel olacak’ dedi. Depremler felaketler bizi buldu. Camide Yasin okudu. Tüm camiler kapandı. ‘Kucaklayacağız’ dedi tokalaşmaya hasret kaldık” ifadelerini kullandı.

Keleş, gelen tepkilere ise ‘İroni yaptım’ karşılığını verdi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Çok önemli bir isim olur mu ya :)
Direk Erdoğan'ın sağ kolu sayılır bu kadın. Dediği Erdoğan'ın ağızından çıkmış say. Bu Sözcü gazetesi efsane haberlerinden biri.
Baksana AKP Malatya İl kadın kolları başkanının yardımcısı rutbeye kıdeme makama baksana :) ( Yardıcısının evindeki temizlikçinin kardeşi flan diye az daha uzayacak sandım )

Attığı Twitte baya baya ağırmış. ( Harbi ağır hakaretmiş ) Kudumsuz kelime anlamı Uğursuz adam demekmiş.

1584910524051.png

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Şu halk tvdeki 2 bayanın açıklmasınıda eklesene canım benim :)

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,950
O değilde kadının soyadı neden AK-47 onu anlamadım. :D

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Ama doğru söylemiş. Ekrem bey borç istemek için İngiltereye gitmemişmiydi? Kendisine virüs bulaştırıp geri göndermişler demek ki.