Akp gençlik kolları kendi soruyor kendi cevaplıyor 'sen kimsin?'? (Atatürk'ün ismini söylemediler)

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392

Selahaddin Eyyubi'den başladı abdülhamit'e kadar saydı. İşte sen S. Eyyubisin, Fatihsin, Süleymansın falan; Atatürk'e gelince ismini söylemiyor da "Sen 19 Mayıs'ta Samsun'a çıkansın" diyor.

Ayrıca niye abdülhamit oluyoruz kardeşim? adam Türkiye'nin 2 katı toprak kaybetmiş, donanma Haliç'te çürümüş, Kıbrıs'ı İngiltere'ye konferansta arabuluculuk yapsın diye vermiş.

Hani nerde Oğuz Kağan, Metehan, Çiçi, Kürşat, Kutluk Kağan, Bilge, Atilla, Alparslan, Melikşah?

( konu alıntıdır paylaşan arkadaşa teşekkürler )

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Açıkçası sırf tartışma olsun diye şu muhabbet yapılıyor gibi geliyor. Gençlik Kollarının çektiği Amatörce bir video o kadar kafaya neden takıyor bazıları anlamıyorum. ( Yok o biz değiliz şu bizmiyiz neden bu yok neden şu yok... İllaha bir ayrışma ve kinlenme noktası bulacaksınız. )

Atatürk'ün isimin belki CHP'de alınan darılan ben söylemek istemiyorum diyen il başkanları parti meclisi üyeleri olur diye söylememiştir diyecemde. Adıda geçiyor hem Mustafa Kemal Atatürk diye hem samsuna çıkan diye hemde at üstünde 1-2 kere heykeli ekrana görüntü olarak geliyor.

Şurada 2.5 dk lık değil 25 saatlik videoda yapsa sığmayacak bir tarihimiz var...

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Yahu bir de güzel güzel izledim videoyu. Sonunu reisimize bağlamışlar.

@Görkeem 2.5 dakikamı geri ver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca niye abdülhamit oluyoruz kardeşim? adam Türkiye'nin 2 katı toprak kaybetmiş, donanma Haliç'te çürümüş, Kıbrıs'ı İngiltere'ye konferansta arabuluculuk yapsın diye vermiş.
Sen diye senden bahsetmiyor. Reisimizden bahsediyor. Videonun sonunu da izle.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
19 Mayısta Samsuna sen çıktın, Atatürk portresi yetmiyor mu ? Atatürk kelimesini ağzına alınca ölüyor mu bu insanlar veya teröristler bu ismi mi söyleyemiyor ? Ne anlayacağız buradan ? Ne boş bir konu

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
19 Mayısta Samsun'a çıkanın kim olduğunu bilmiyorsan adamlar ne yapsın?? :)
Atatürk demekten kaçınan biri varsa o da CHP'li Canan Kaftancıoğlu'dur. Bizzat kendisi söyledi.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Atatürkün ismini söylemedi vatan haini (!) Atatürkün heykeli çıkıyor 1-2 kere. @CtrlEnter hocamında dediği gibi 19 Mayısta Samsun'a çıkanın kim olduğunu bilmiyorsan adamlar ne yapsın?