Aklıma Din Ile Ilgili Kötü Şeyler Geliyor ?

Bu konuyu okuyanlar

Surprizemb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Arkadaşlar arkadaşımın abisi bir olayı anlatmıştı demiştiki bir kişi vardı ve o kişi asılacaktı asılırken şeytan gelmiş ve demişki bana iman et seni kurtarayım demiş adam bunu yapmış ve ölmüş ve imansız öldü dedi o günden beri aklıma dinden imandan cıkaracak kötü şeyler geliyor ellhamdürillah müslümanım Her gün namazı kılıp dua ediyorum oruc tutuyorum ama bu kötü düşünceler aklımdan cıkmıyor ne yapmalıyım ? bana gelipte dine inanmıyorum yada dine inanma gibi tarz cümleler kurmayın ben müslümanım allaha inancım sonsuz sadece bu kötü düşüncelerden kurtulmak istiyorum ne yapmalıyım bunu yapmak için her türlü şeyi denedim ama olmadı yardım edebilirmisiniz ne yapsam unuturum yada silerim şeytandan nefret ediyorum hergün bismillahirrahmanirrahim cekiyorum ama gitmiyor aklımdan sanki bana biri böyle birşeye zorluyor yardım edin nolur ? peki bu yaptıgım şey günahmı affı olurmu ? nolur arkadaşlar allahımı çok seviyorum ama aklıma kötü şeyler geliyor yardım edin şimdi bunu yazdıktan sonra aklıma gelmiyor ama biraz sonra gelecek kesin gelecek yardım edin nolur ? artık kendimi imansız biri gibi olarak hissediyorum bana yardım edin nolur

Son düzenleme:

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963

Surprizemb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
hergün Kur'an oku düzelir merak etme :)

bunu biz bilemeyiz Allah bilir ve Allah çok merhametlidir :)

bunun aynısı çoğu kişiye oluyor bende dahil :(
peki kendimi imansız hissediyorum dinden çıkmış gibi ama dinden cıkmadım müslümanım hayla allahıma inanıyorum ama niye böyle hissediyorum ?

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
peki kendimi imansız hissediyorum dinden çıkmış gibi ama dinden cıkmadım müslümanım hayla allahıma inanıyorum ama niye böyle hissediyorum ?
şeytan bizimle uğraştığı için böyle hissediyoruz.
her aklına geldiğinde dikkatini dağıt dinle alakalı şeyler düşünme
bu gibi kötü düşünceler benimde aklıma gelince cidden insanın pskolojisini bozuyor
kendi kendine senin dediğin gibi imansız diyor
ama dediğim gibi kur'an oku geçer :)

Surprizemb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
şeytan bizimle uğraştığı için böyle hissediyoruz.
her aklına geldiğinde dikkatini dağıt dinle alakalı şeyler düşünme
bu gibi kötü düşünceler benimde aklıma gelince cidden insanın pskolojisini bozuyor
kendi kendine senin dediğin gibi imansız diyor
ama dediğim gibi kur'an oku geçer :)
yani imandan cıkmadın şeytan seni öyle gibi gösteriyorki sen dinden imandan cık diye. öyle yapıyor diyorsunuz değilmi ? ama bu konuyu acınca aklımdaki kötü düşünceler gitti ve böyle hissetmeye başladım. normal diyorsunuz yani

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
yani imandan cıkmadın şeytan seni öyle gibi gösteriyorki sen dinden imandan cık diye. öyle yapıyor diyorsunuz değilmi ?
aynen üzerine bastın
ama bu konuyu acınca aklımdaki kötü düşünceler gitti ve böyle hissetmeye başladım. normal diyorsunuz yani
evet normal sadece şeytanın uğraşması sen din ile ne kadar çok düşünürsen şeytan o kadar fırsat ele geçirmiş olur yani bu dini önemseme demek değil yanlış anlamayın aklına kötü düşünceler gelince din ile ilgili herşeyi unut kötü düşünceler aklından gidince geri hatırlarsın :)

Surprizemb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
aynen üzerine bastın

evet normal sadece şeytanın uğraşması sen din ile ne kadar çok düşünürsen şeytan o kadar fırsat ele geçirmiş olur yani bu dini önemseme demek değil yanlış anlamayın aklına kötü düşünceler gelince din ile ilgili herşeyi unut kötü düşünceler aklından gidince geri hatırlarsın :)
instagram varmı varsa atabilirmisin ? yada discord

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
discord= Hafız#4703
Mesaj otomatik birleştirildi:

isteyen gelsin konuşcak adam arıyom zaten

Fenerli But Sad

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Arkadaşlar arkadaşımın abisi bir olayı anlatmıştı demiştiki bir kişi vardı ve o kişi asılacaktı asılırken şeytan gelmiş ve demişki bana iman et seni kurtarayım demiş adam bunu yapmış ve ölmüş ve imansız öldü dedi o günden beri aklıma dinden imandan cıkaracak kötü şeyler geliyor ellhamdürillah müslümanım Her gün namazı kılıp dua ediyorum oruc tutuyorum ama bu kötü düşünceler aklımdan cıkmıyor ne yapmalıyım ? bana gelipte dine inanmıyorum yada dine inanma gibi tarz cümleler kurmayın ben müslümanım allaha inancım sonsuz sadece bu kötü düşüncelerden kurtulmak istiyorum ne yapmalıyım bunu yapmak için her türlü şeyi denedim ama olmadı yardım edebilirmisiniz ne yapsam unuturum yada silerim şeytandan nefret ediyorum hergün bismillahirrahmanirrahim cekiyorum ama gitmiyor aklımdan sanki bana biri böyle birşeye zorluyor yardım edin nolur ? peki bu yaptıgım şey günahmı affı olurmu ? nolur arkadaşlar allahımı çok seviyorum ama aklıma kötü şeyler geliyor yardım edin şimdi bunu yazdıktan sonra aklıma gelmiyor ama biraz sonra gelecek kesin gelecek yardım edin nolur ? artık kendimi imansız biri gibi olarak hissediyorum bana yardım edin nolur
Yemin ederim aynı şey bende var merak etme namazlarını kıl dualarını et ESTAĞFİRULLAH çek bunlar şeytanın vesveseleri bunlar. sen sadece Allah'tan kork , namazlarını kıl , Kur'an ı oku.

Son mesajlar