AKK'nin bitmesine son 1 saat kala görüşlerinizi alayım :D

TTnet'den Memnun Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    168

T800

Profesör
AKK yüzünden 1 haftadır pc açık torrent indiriyorum şimdi daha çok indirecem acımıyacam... :D

Koca Adam

Profesör
Akk dolmadan 1mb ustune cikamiyorum zaten doluncada 0.90 oluyor benim tarife degismis gibi :D netlimitsiz 1mp

DarKeN

Profesör
Ben 50 gb'ı geçmemeyi düşünüyorum bu yeni yayın döneminde yoksa elimden bir kaza çıkabilir her an bilgisayar ve modem kurban gidebilir anlık sinirime video bile izlenmiyor bu hızla ya ingiltere'ye dönmeme de daha 2 ay var zaten off :sneaky2:

ck-xe

Dekan
1 Megabit ile 360p video bile zaman zaman takıla takıla ilerliyor. HD görüntü desen, ön belleğe almasını 10-20 dakika bekleyeceksin :D Mecbur 240p izliyordum. Sonra durdum düşündüm. Youtube'daki yüksek kaliteli videolar zaten 100 MB hatta 300'ü bile geçebiliyorlar. 50 GB sınırı aşmamak için mecbur düşük kalite izlemeye devam :D Olmadı az izler ama kaliteli izleriz :D

VincentVega

Profesör
o değil de superonline fiber az önce koptu. sonra yeniden geldi 8mbit hız verdi :D yavaştan çıkıyor 20 ye :D

edit : 20mbite erken kavuştum :D

-MuzaffeR-

Doçent
lanet olasıca akk yüzünden ilk 10 gün içinde hızımın tekrar düşeceğini düşünüyorum. indirmemem elde değil birader ya bu ay olmuş yine 230dan çok.

--- Mesaj Güncellendi ---

Linkleri , torrentleri herşeyi hazırladım. 1 günde 100 gb yapıcam.
50 gbda akkyi çakmazsa yaparsın :D

ck-xe

Dekan
Bir günde 50'yi geçerseniz, ibret-i alem olsun diye hızınızı düşürürler. 29,5 gün yavaş bağlanırsınız. Aman dikkat :D

-MuzaffeR-

Doçent
Bir günde 50'yi geçerseniz, ibret-i alem olsun diye hızınızı düşürürler. 29,5 gün yavaş bağlanırsınız. Aman dikkat :D

hacı iş inada bindiği zaman ufak bir hesap yaparsak :

50*1024/1,6 saniyede oda yaklaşık olarak 8,5-9 saatte tüm akkyi bitirebileceğimiz alnamına geliyor :D:D ( 16 mpbs tarifesinde).

zatura

Profesör
ttnet'in sistemlerinde arıza var ( müşteri bilgilerine 2 gündür ulaşamıyorlar , 2 gündür arıyorum müşteri bilgilerinize ulaşamadığımızdan cevap veremiyoruz diyorlar ) , kota bilgilerinide kaybetmiş olabilirler... nerde o günler :)

NevermoreTR

Asistan
O değil de beyler aranızda msdn'den windows 7 indirmem gerekiyo nasıl yapacağız o işi premium felan hiç bişe yok :D

Rauros

Asistan
Bu arada ankette Evet,Çok şükür bunu bulamayanlar da var şıkkı da var merak ettim bunu kim bulamıyormuş :D