AKK Sonrası Tivibu'da Kalite Kaybı

CieM

Asistan
AKK uygulaması hayatımızın kalitesini düşürmekten başka bir işe yaramadı!!!

AKK uygulaması hayatımızın kalitesini düşürmekten başka bir işe yaramadı!!!

talyum

Üyecik
Tivibu'nun kullandığı bant genişliği az. 1000 kbps'te bile görüntü kalitesi iyi değil. Turkcell TV+ çok iyi kalite sunuyor. Geçenlerde video kalitesinde fark yok demiştim ama varmış :D :D tivibu en az 700-1024 arası kullanmalı.

sorgusual

Üyecik
Uygulamanın kısaltmasında ne yapmak istediklerini açıkça belirtmişler, hata bizde anlamadık : AKK :)

Hafiye

Profesör
Vergiden vergi alınan bir memlekette aldığın hizmete ek olarak para verip aldığın diğer bir hizmet için kotaya takılmak gayet normal bir durum. Hak ediyormuyuz etmiyormuyuz orası tartışılır...

engerex

Dekan
Bana göre internet üzerinden TV izlenmez. Külliyen zarar, boşa trafik kaybı.
Uydu denen bir şey var. Tabi Telekom ondan para kırpamıyor.

dreamnreal

Üyecik
Verginin vergisinin vergisini alan ttnet neden yahu ? 20 milyona yakın sanırım internet kullanıcısı var türkiyede.belki daha çok.ulan neden diğer devletlerin internet hızları bu kadar hızlı iken özellikle almanya.100mbit neti 50euro gibi ceviz kadar fiyata alıyorlar.adamın canı sıkılıp milyon tane 1080P video açsa sanırım kasmaz.bu ttnet neden bu kadar vurdukça vuruyor ? kendi internet siteme giriş yapamıyorum 0.20 mb down hızım var.allahından bul diyemiyorum.küfürlerime bazen karışıyor utanıyorum kendimden.şeref yoksunu ttnet

YellowRed

Rektör
az önce tivibu web üyeliğimi iptal ettim. AKK işlemeye başladığında beri kullanamaz hale gelmiştim zaten. teşekkürler ttnet.

bLaCkSouL

Profesör
Şimdi Tivibu Ev hizmetinde merak ettiğim bir konu var ve haberde değinilmemiş. Tivibu Ev kotamızdan kullanmıyor ama biz bu interneti bir tek Tivibu'da kullanmıyoruz. Olur da biz 50 GB'ı geçersek ve hızımız düşerse Tivibu Ev hizmetindeki yayın kalitesi nasıl oluyor?