AKK Sizce Kaç Gb Olmalı ?

Sizce AKK Kaç Gb Olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    290

mfi

Profesör
Siz hiç sırf AKK olmasın diye fiber parasına sınırsız 8 MBit hız alan ve sözleşmesi yüzünden halen bu parayı ödeyen birini gördünüz mü görmediyseniz o benim 123 lira fiyat Ekimde sözleşme sona eriyor ve TTnet kökü ile kapatılacak :)
hocam peki hangi operatöre geçiceksin. Bende sağlam akksiz bi operatör bulursam bağlatıcam
50 gb a kadar 23 24 mb hız alıyorum ttnette memnunum fakat akk sonrası vasat :'(

tolga9009

Doçent
ne olacak bu Türkiye nin hali :lol: akk den sonra veri çekmek insana işkence :laugh: Türkiye akk siz internete geçecek de biz görecez nerdeee:hammer:

Vikings

Dekan
Ben 50 kullanıyorum ve yetersiz, bu aralıkta 2 yıllık sözleşme bitiyor ttnetten kurtulucam süper onlineye geçicem ama burda fiber yokmuş kafam karışık.

Türk Net diye bir firma var telefonda bedavaya geliyor aylık 49tl, 5tlyede modem ilk 12 ay 54 diğer 12 ay 49 ödeyecekmişim, 16mpsye kadar adsl internet diyorda kesin 16ya kadarmı alırım bilmiyorum.

Şöyle 60 tlyi geçmeyen bir internet yokmu ya sağlam bir hızı olan 50 yada 75akk olan sınırsız?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hocam peki hangi operatöre geçiceksin. Bende sağlam akksiz bi operatör bulursam bağlatıcam
50 gb a kadar 23 24 mb hız alıyorum ttnette memnunum fakat akk sonrası vasat :'(

Fiber var dimi sizin orda? bende şöyle 16 yada 25 falan alsam çok tatlı olcak bro.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
artık insanların nasıl bilinç altına sokulmuşsa bazı şeyler. seçekten olmasın diye seçenek bile yok. mission completed

webrettin

Profesör
Akk nın çokta yüksek olmasını bugün gereksiz görebilirsiniz ancak çok değil yakinda yüksek çözünürlük video film yayın izlemeye başladığımızda hızımız yetsede akk ya takilacagiz. Bugünlerde hız çok yetmediginden ve akk ya takilmasin diye düşük çözünürlük video izliyoruz. Senelik 720 lira para verip hala trafiğe bakmadan herkese kota uygulanmasini en azından düşük tutmayı haketmiyoruz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eksi süperonline kullanıcısı olarak bende yok mesela 10mb sınırsız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet altyapıyı adam gibi yapsın akk ye hiç gerek olmaz zaten. Ödediğimiz paranın karşılığını hiç bir şekilde alamıyoruz. O eski bakır kablolarla anca bu kadar olur bi sokak ilerimizden fiber geçiyor ne dediysem bizim sokağa aldıramadım hayır hem pahalı hemde yavaş internet kullanmak zorundayım adamlar altyapı yapmadıkları için.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet altyapıyı adam gibi yapsın akk ye hiç gerek olmaz zaten. Ödediğimiz paranın karşılığını hiç bir şekilde alamıyoruz. O eski bakır kablolarla anca bu kadar olur bi sokak ilerimizden fiber geçiyor ne dediysem bizim sokağa aldıramadım hayır hem pahalı hemde yavaş internet kullanmak zorundayım adamlar altyapı yapmadıkları için.
Bende arkadaşa katılıyorum. Altyapı şart.

DarkBB

Asistan
Birincisi her pakete gore AKK degisiyor.

İkincisi AKK olmayan paketlerde var.Zaten en yuksek paket FiberNet Limitsiz 1000 Mbps. Yanlis hatirlamiyorsam en az 500 tl idi.

Hem 50 tl verip hemde 200 gb akk olmaz. Zaten fiberde 200 gb akk li paket 120 tl.

Herkeze katildigim kisim ise daha ucuz olabilirdi. Yani 50 tl ye 25 gb akk degilde 40-50 gb olabilir.

A.K.K olmazsa sen 1 tb harcarsan o firma batar ;)

Birincisi her pakete gore AKK degisiyor.

İkincisi AKK olmayan paketlerde var.Zaten en yuksek paket FiberNet Limitsiz 1000 Mbps. Yanlis hatirlamiyorsam en az 500 tl idi.

Hem 50 tl verip hemde 200 gb akk olmaz. Zaten fiberde 200 gb akk li paket 120 tl.

Herkeze katildigim kisim ise daha ucuz olabilirdi. Yani 50 tl ye 25 gb akk degilde 40-50 gb olabilir.

A.K.K olmazsa sen 1 tb harcarsan o firma batar ;)

merak etme batmazlar batmaya karşı emniyetleri var herkes bilinçli değil 50mbps pakete 75gb hız alanı diye kakalıyorlar...

DarkBB

Asistan
merak etme batmazlar batmaya karşı emniyetleri var herkes bilinçli değil 50mbps pakete 75gb hız alanı diye kakalıyorlar...

Haklisiniz hocam. Zaten turk telekoma ve ttnete kizginim. 2 yildir oturdugumuz siteye/bolgeye hat(adsl) getirmediler. Ayrica 2-3 ay once hataya dusup(baska seyler yuzunden) fibernet paketine gectik. Simdi paket dusurmede yok. 2 yildir lanet olasi turkcell vinn 10 gb kullaniyoruz. Vallahi adsl paketi olan sukretsin :(