AKK İnternet Kullanıcılarını Sıkıyor

Bu konuyu okuyanlar

Cem

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
AKK İnternet Kullanıcılarını Sıkıyor

İnternet kullanıcıları sürekli online kalabilmek için daha özgür bir yol sunan kotasız paketleri tercih ediyor. Adil Kullanım Koşulları'yla gelen kotalı paketler ise gözden düşüyor

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnsan hakları mahkemesine versem köşeyi dönerim nasıl bir rezillikdir bu ?

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
[h=2]''İnternet kullanıcıları sürekli online kalabilmek için daha özgür bir yol sunan kotasız paketleri tercih ediyor. Adil Kullanım Koşulları'yla gelen kotalı paketler ise gözden düşüyor''[/h]
adil! kullanım koşuluyla satılan paketler zaten adı kendinden menkul! güya kotasız paketler.haberde yanlışlık var.

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
AKK olan paketler değil, bu paketlerin olduğu firmalar gözden düşecek ilerde.
Sadece bir babayiğidin çıkıp buna karşı durması lazım. Ama yakın gelecekte telekom alt yapısı kullanan firmaların buna baş kaldıracak şansı yok.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Türkiye'nin önde gelen alternatif telekom operatörlerinden TurkNet'in paylaştığı verilere göre nisan ayında satılan internet paketlerinin yüzde 67'si kotasız paketlerden oluşurken kotalı paketler yüzde 33 oranında kalmış.

Kotasız paket varda bizim mi haberimiz yok ? bütün paketler kotalı %67 si nasıl kotasız paket ?

entalpi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
türkiyede kotasız servis sağlayan tek firma uydunet. Fakat %66'lık bir sektör payı olması mümkün değil gibi, haber yanlış, akk mantığını yanlış anlatan bir haber yapılmış, kota ve akk kavramları karıştırılmış gibi

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bende mi bir gariplik var. Sağ taraftan konunun başlığına bakınca konu farklı gözüküyor. Sıkıyor diye değil.

Bir an durdum bu başlık ne böyle yuh dedim:mrgreen:

tolga3589

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Böyle haber yapacağınıza ekmeğini yediğiniz 150 bin üyenin genel ortak sorunu olan akk uygulamasından şikayetçi olan abonelerin haberini yapın, böyle bu işin ucundan kıl payı alıp haber yapmayın... TTNET müdürüyle röportaj yapıyorsunuz ama delikanlıca çıkıp bütün aboneler akkden şikayetçi diyemiyorsunuz yazık yazık diyemezsiniz ttnetle reklam anlaşmanız var değil mi gıkınız çıkmıyor ...

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Adil kullanım saçmalığı olmayan paket mi var ki kotalı kotasız diye ayrılıyorki :S Haberde bir saçmalık yok mu ?

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
AKK'nin internet kullanıclarını sıktığını nasıl tespit etmişler :)

Hangman35

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yani Sdn servis sağlayıcılarıyla ortak olmuş biz yazalım millette ha bize 50gb yetmez hade limitsiz paketlere geçelim düşüncesine girsin. Yaz sdn yaz. Ttnet ve yandaşların karsısında dimdik durun protesto edin. %66 oranında limitsiz paketlere geçiş varmış. Servis saglayıcıları istediklerini almaya başladı.

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kotalı bildigim 3gb sınışır 25 tl sınırsın 15gb 60 tl :) geri 1 mb döndüktensonra ne anlamı kalıyor.....sırsızın :)ama onlar 60 tl alıyor gantiliyor aylık gideri. Bizbu paylasımlı interneti kontrol edemiyoruz. en iysi Akk yapalımda durum eşitlensin diyorlar... yapcek bisey yok......

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bugün uydunet olan bi semtteydim ne hayaller kurdurdun bana dandik net....

Daha bugün ulaştırma Bakanımız interneti övüyodu tv de 56 K lı günlere atıf yapıyodu Tüm Dünya hala sanki 56 K da

bi biz gelişmişiz gibi konuşuyodu sinir krizi geçirdim resmen....

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Şu kota olayını kaldırsınlar başka bir şey istemiyorum, hızımdan çok memnunum. Eğer burada uydunet olsaydı direk ona geçerdim. Alt yapısı yok malesef.

skymen4

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şu Akk Denilen Şeyden Kurtarsılar Artık Bizi Sıkıldım Daha 10.günden Hızımın Yavaşlamasını İstemiyorum Artık.

aslanx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar
AKK nedeniyle geçen ayın ikinci gününde internet hızım 1 megabite düştü ve o ay boyunca hız yerlerde süründü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adil kullanım bunun neresindeki madem adil kullanım var da neden akk siz paketlere millet 150-200 tl veriyor!!??..sağlıyıcılar herşeyi kendilerine yontuyorlar!!!