AKK İnternet Kullanıcılarını Sıkıyor

tun@h@n

Doçent
[h=2]''İnternet kullanıcıları sürekli online kalabilmek için daha özgür bir yol sunan kotasız paketleri tercih ediyor. Adil Kullanım Koşulları'yla gelen kotalı paketler ise gözden düşüyor''[/h]
adil! kullanım koşuluyla satılan paketler zaten adı kendinden menkul! güya kotasız paketler.haberde yanlışlık var.

AKK olan paketler değil, bu paketlerin olduğu firmalar gözden düşecek ilerde.
Sadece bir babayiğidin çıkıp buna karşı durması lazım. Ama yakın gelecekte telekom alt yapısı kullanan firmaların buna baş kaldıracak şansı yok.

TBM

Dekan
Türkiye'nin önde gelen alternatif telekom operatörlerinden TurkNet'in paylaştığı verilere göre nisan ayında satılan internet paketlerinin yüzde 67'si kotasız paketlerden oluşurken kotalı paketler yüzde 33 oranında kalmış.

Kotasız paket varda bizim mi haberimiz yok ? bütün paketler kotalı %67 si nasıl kotasız paket ?

entalpi

Üyecik
türkiyede kotasız servis sağlayan tek firma uydunet. Fakat %66'lık bir sektör payı olması mümkün değil gibi, haber yanlış, akk mantığını yanlış anlatan bir haber yapılmış, kota ve akk kavramları karıştırılmış gibi

WebNick

Profesör
bende mi bir gariplik var. Sağ taraftan konunun başlığına bakınca konu farklı gözüküyor. Sıkıyor diye değil.

Bir an durdum bu başlık ne böyle yuh dedim:mrgreen:

tolga3589

Asistan
Böyle haber yapacağınıza ekmeğini yediğiniz 150 bin üyenin genel ortak sorunu olan akk uygulamasından şikayetçi olan abonelerin haberini yapın, böyle bu işin ucundan kıl payı alıp haber yapmayın... TTNET müdürüyle röportaj yapıyorsunuz ama delikanlıca çıkıp bütün aboneler akkden şikayetçi diyemiyorsunuz yazık yazık diyemezsiniz ttnetle reklam anlaşmanız var değil mi gıkınız çıkmıyor ...

UgurABA

Dekan
Adil kullanım saçmalığı olmayan paket mi var ki kotalı kotasız diye ayrılıyorki :S Haberde bir saçmalık yok mu ?

Hangman35

Asistan
Yani Sdn servis sağlayıcılarıyla ortak olmuş biz yazalım millette ha bize 50gb yetmez hade limitsiz paketlere geçelim düşüncesine girsin. Yaz sdn yaz. Ttnet ve yandaşların karsısında dimdik durun protesto edin. %66 oranında limitsiz paketlere geçiş varmış. Servis saglayıcıları istediklerini almaya başladı.

fatihcamli

Doçent
kotalı bildigim 3gb sınışır 25 tl sınırsın 15gb 60 tl :) geri 1 mb döndüktensonra ne anlamı kalıyor.....sırsızın :)ama onlar 60 tl alıyor gantiliyor aylık gideri. Bizbu paylasımlı interneti kontrol edemiyoruz. en iysi Akk yapalımda durum eşitlensin diyorlar... yapcek bisey yok......

neskalii

Profesör
Bugün uydunet olan bi semtteydim ne hayaller kurdurdun bana dandik net....

Daha bugün ulaştırma Bakanımız interneti övüyodu tv de 56 K lı günlere atıf yapıyodu Tüm Dünya hala sanki 56 K da

bi biz gelişmişiz gibi konuşuyodu sinir krizi geçirdim resmen....

Ali TEMEL

Profesör
Şu kota olayını kaldırsınlar başka bir şey istemiyorum, hızımdan çok memnunum. Eğer burada uydunet olsaydı direk ona geçerdim. Alt yapısı yok malesef.

skymen4

Asistan
Şu Akk Denilen Şeyden Kurtarsılar Artık Bizi Sıkıldım Daha 10.günden Hızımın Yavaşlamasını İstemiyorum Artık.

Son mesajlar