Akıllı Telefonlar İçin Ücretsiz Casus Programı

Bu konuyu okuyanlar

Cem

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Akıllı telefonların aklını kötüye yoran uygulamaların sayısı artıyor. Geliştirilen bu son uygulama ile arkadaşınızın telefonundaki arama ve SMS bilgilerine erişebilirsiniz

Bir politikacının kapatmayı unuttuğu telefonu sayesinde dinleyen gazetelere birisine ettiği hakaretler nedeniyle malzeme olmasının ardından başlayan cep telefonundan dinleniyorum paranoyası sürüyor. Evet belki politikacılar bir şaşkınlıkla kendi hatalarını başkalarına yontarak, olayı abarttılar ama sonunda herkes cep telefonlarının kendi hatası olsun-olmasın dinlenebileceği ve güvenilmez olabileceği gerçeğini öğrendi.
casss1235753098.jpg

Windows Mobile arka planında çalışıyor
Tanıtacağımız uygulama ise Windows Mobile işletim sistemine sahip telefonları casus köle haline getiriyor. Brian Hamma'nın geliştirdiği Windows Mobile Monitor uygulaması ile gönderilen ve alınan tüm SMS mesajları, aranan kişi numarası, adı, konuşma süresi gibi detayların yanı sıra silinmiş çağrı veya SMS mesajları bile kayıt altına alınıyor.
Uygulama sessizce arka planda çalışıyor ancak programla verilen bir masaüstü uygulama ile kayıtların cihazdan alınması gerekiyor. Bu bilgiler gelecek sürümlerde uzaktan yüklenebilir ama şimdilik masaüstüne ihtiyacınız var.
Elbette bu sadece size ait olan ve faturasını ödediğiniz bir telefona yüklenebilir. Aksi durumlar yasaya aykırı durum teşkil edebilir. Bu bilgiler ışığında programı buradan indirebilirsiniz.
:: Eğer bir yamuğunuz yoksa cepten dinlenmekten veya izlenmekten neden korkarsınız?
Yazan: Cem Sünbül
SDN - http://shiftdelete.net

hurisim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cok tehlikeli bir durum ben kendimden korkmuyorum isteyen istedigi seyi dinlesin benden ama caldirdiginizda yada kaybettiginizde tek=lefon sizin uzerinize kayitli ise kullanan bir casus da olabilir al basina belayi

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
pc de casus programlar kullandık bide telefon kaldı millete özel hayat denen bişe kalmıcak bu gidişle tabiiki kullanan kişiye göre degişiyor bu durum :D

Tanerr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu programlar tam olarak hangi telefonlarda çalıştırılabiliyor?
Bilen modelleri açıkça yazabilirmi?