Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
36
5000-5500 tl bandında bir telefon önerebilir misiniz? Daha önce de sormuştum ama kur sürekli değişiyor malum. Bu sefer alacağım zaman geldi :) Çok oyun oynayan biri değilim genelde oyun için kullanırım. Arada fotoğraf çekimleri için. Ona göre öneri verebilirsiniz şimdiden teşekkürler.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
5000-5500 tl bandında bir telefon önerebilir misiniz? Daha önce de sormuştum ama kur sürekli değişiyor malum. Bu sefer alacağım zaman geldi :) Çok oyun oynayan biri değilim genelde oyun için kullanırım. Arada fotoğraf çekimleri için. Ona göre öneri verebilirsiniz şimdiden teşekkürler.
Bu fiyatta alabileceğiniz pek iyi cihaz yok. Eski model almaya değmez. 6000-6500 TL arası bütçe artar mı?

Reaksiyon puanı
36
Bu fiyatta alabileceğiniz pek iyi cihaz yok. Eski model almaya değmez. 6000-6500 TL arası bütçe artar mı?
Bu fiyatta pek iyi bir şey olmadığını biliyorum ama ömürlük almıcam zaten telefon bozuldu en azından idare etsin ilerleyen zamanlarda değiştiririm redmi note 11 vs bulabildim ama yine de sormak istedim daha iyisi olabilir mi diye

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Bu fiyatta pek iyi bir şey olmadığını biliyorum ama ömürlük almıcam zaten telefon bozuldu en azından idare etsin ilerleyen zamanlarda değiştiririm redmi note 11 vs bulabildim ama yine de sormak istedim daha iyisi olabilir mi diye
Bunu alabilirsiniz. Ömürlük olmayacak ise tam size göre.

Reaksiyon puanı
36
Bunu alabilirsiniz. Ömürlük olmayacak ise tam size göre.

Peki bunun yerine redmi note 11 alsam daha iyi olmaz mı?

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
İkinci el iPhone 8 yada S10 almaya çalış.

Reaksiyon puanı
36
Telefoncuları dolaş temiz kullanılmış ikinci el S10 bulursan kaçırma derim.Bu fiyatlara düzgün 0 cihaz maalesef yok.
S10 Bir tane bunu buldum S10 2 bir de bunu Distribütör Garantili olan 2. el garantisi olmayan sıfır yazıyor. Garantili satana yazdım ama hala cevap yok garantili 2. el mi garantisi olmadan sıfır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada S10 2 için 1 yıllık imeisi varmış. Sahibiyle görüştük. Kalıcı imei atma ücretleri de çok pahalı bu konuda yapabileceğim tek şey sanırım sıfır garantili bir cihaz almak olacak. Diğer telefon sahibinden cevap bekliyorum

Son düzenleme: