Akıllı Telefon Değiştirmenin Olumlu Etkileri

Bu konuyu okuyanlar

VazgectimSenden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence tek bir olumlu etkisi var benim gibi dijital meraklıları için inanılmaz iyi bir ruh hali sağlıyor :) Elimde tutmak bile ayrı bir mutluluk benim için :)))

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Kısacası para tuzağı, kanmayın bu gibi haberlere, hepsi reklam amaçlı, benden söylemesi, yakındır teknolojinin geriye dönüş olacağı, kısacası nokia 3310 çağlarına geri dönüş yakındır.

sürekli tekrar edilen bir teknoloji can sıkar ve bir yerden sonra biter.

dj_alper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kısacası para tuzağı, kanmayın bu gibi haberlere, hepsi reklam amaçlı, benden söylemesi, yakındır teknolojinin geriye dönüş olacağı, kısacası nokia 3310 çağlarına geri dönüş yakındır.

3310 devrine geri dönüş olacağına ben ihtimal vermiyorum :rolleyes:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

sevgili kardeş, yaptığın yorumla nick'in arasındaki korelasyona bayıldım! :)

[MENTION=365264]Ferhat Verdi[/MENTION]'nin yorumunu yerli mi yersiz mi bulursunuz bilemem ama yanlış da diyemezsiniz.
şahsen yeni ve en üst bir model telefon aldığımda kendimi iyi hissettiğimi inkâr edemem. bu bir akıl veya mantık meselesi değil, belki psikolojik bir durumdur bilemem. ama ruhen her insanda pozitif bir katkı sağladığını da kimse inkâr edemez. hattta bunu önemsemediğini yazan [MENTION=32630]hayalci[/MENTION] bile eminim, aynı şeyleri hissediyordur, kendisi kabul etmese bile! :D

bu arada makaleyi kaleme alan ferhat kardeş, şu "deneyimlemek" saçmalığı yerine güzel Türkçemizin "tecrübe etmek" ibaresini kullanırsanız vatana millete daha büyük hizmet olursunuz, emin olun! :)

Ferhat Verdi

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
sevgili kardeş, yaptığın yorumla nick'in arasındaki korelasyona bayıldım! :)

@Ferhat Verdi'nin yorumunu yerli mi yersiz mi bulursunuz bilemem ama yanlış da diyemezsiniz.
şahsen yeni ve en üst bir model telefon aldığımda kendimi iyi hissettiğimi inkâr edemem. bu bir akıl veya mantık meselesi değil, belki psikolojik bir durumdur bilemem. ama ruhen her insanda pozitif bir katkı sağladığını da kimse inkâr edemez. hattta bunu önemsemediğini yazan @hayalci bile eminim, aynı şeyleri hissediyordur, kendisi kabul etmese bile! :D

bu arada makaleyi kaleme alan ferhat kardeş, şu "deneyimlemek" saçmalığı yerine güzel Türkçemizin "tecrübe etmek" ibaresini kullanırsanız vatana millete daha büyük hizmet olursunuz, emin olun! :)
[MENTION=129454]|SeYYaH|[/MENTION] seni mi kırıcam:) (değiştirildi)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
o hayalci çok uçmuş ne kullandıysa söylesin onuda yasaklatalım...