Akıllı Saat Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

gkhnerarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Selamlar,

Akıllı saat arıyorum ama denemeden de almak istemiyorum.Akıllı saat satan yerler kısıtlı ve bulması çok zor genelde internet ortamında görebiliyoruz.

Özellikle Whatsapp uygulamasını kullanmak için gelen mesajları görebilmek ve resim gönderi olduğunda açıp görmek istiyorum ve yakınlaştırma özelliği bulunan bir akıllı saat arıyorum.

Bütçe olarak 350-400 Tl ye kadar.

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum,

Şimdiden teşekkürler.

MeteAyvalık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bulunduğunuz konuma göre bulmanız zorlaşır yada kolaylaşabilir. Ben size o bütçeye 2.el motorola 360 öneriyorum şahsen kullandım mükemmel olacak yada sony smart wach 3 kullanın bu 2 si sizin için ideal olacak.
Not: Telefon modeliniz Android ise bu modeller.

juiceshot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Selamlar,

Akıllı saat arıyorum ama denemeden de almak istemiyorum.Akıllı saat satan yerler kısıtlı ve bulması çok zor genelde internet ortamında görebiliyoruz.

Özellikle Whatsapp uygulamasını kullanmak için gelen mesajları görebilmek ve resim gönderi olduğunda açıp görmek istiyorum ve yakınlaştırma özelliği bulunan bir akıllı saat arıyorum.

Bütçe olarak 350-400 Tl ye kadar.

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum,

Şimdiden teşekkürler.
dostum eger butceyi biraz artırırsan armani ve fossilin saatleri var hatta Fossil Connected Ftw4001 Akıllı Saat şu modeli almak için para biriktiriyorum bak istersen ama biraz pahalı