Akıllı saat mi Akıllı bileklik mi ?

Bu konuyu okuyanlar

hiyr

Asistan
Reaksiyon puanı
19
merhaba arkadaslar telefonum android
akıllı saat mi alsam bileklik mi alsam karar vermedim . Samsung galaxy wa5ch active 2 var bir de oppo watch var. Neden huawei yok cunku ekran gecisleri felan çok kasıyor bence . 2000 tl bandindalar simdi onlari alirsam 3 4 yıl kullanirim .
Ama az para da degil bileklik olarak samsung galaxy fit 2 var. Huawei watch fit de var (bence gecisleri cok akiskan ) Ne yapayim o kadar para verilir mi yoksa bileklik mi alayim ama bileklik alirsam 2 yil anca mı gider ne yapmaliyim arkadaslar ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

?

Son düzenleme:

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Bence saat al ekran daha büyük olur ve kolunu kaldırdığında ekran hızlıca acılir daha sık görünür bence saat

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Bileklik de hiç hoş durmuyor anca spora çıkarken takabilirsin günlük hayatta bileklik ben mesela takmam takanlar da tuhafıma gider. Tabi ki iyi sağlam bir akıllı saat. Akıllı saatte de favori Huawei dir.

hiyr

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bence saat al ekran daha büyük olur ve kolunu kaldırdığında ekran hızlıca acılir daha sık görünür bence saat
ne almaliyim oppo watch mi alsam samsung galaxy active 2 mi karar veremedim oppo watchda googole asistan var diğer tarafda bixby var Ama bixby ingilizce ve turkce olmuyor ozellikleri benzer ?

bahadirbg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
akıllı saat mi alsam bileklik mi alsam karar vermedim . Samsung galaxy wa5ch active 2 var bir de oppo watch var. Neden huawei yok cunku ekran gecisleri felan çok kasıyor bence . 2000 tl bandindalar simdi onlari alirsam 3 4 yıl kullanirim .
Ama az para da degil bileklik olarak samsung galaxy fit 2 var. Huawei watch fit de var (bence gecisleri cok akiskan ) Ne yapayim o kadar para verilir mi yoksa bileklik mi alayim ama bileklik alirsam 2 yil anca mı gider ne yapmaliyim arkadaslar ?

?
şimdi bu markaya göre değişir kimi bileklik iyidir. kimi saat daha işlevseldir. Bileklik almaktansa saati en azından küçük ekranlı bir telefon olarak kullana bilirsin. markanın saat çkarması , ekonomik açdan iyi olması. hemde sürüm yükseskse v eekranda iyiyse küçük bir telefon olarak kulllan bilmendir. artık saatlere en az android 7 ye kadar yükleme yapanda var. düşün içine pubgda yükleyebilirsin. ama bir bilkelik telefon işlevi göremez.

hiyr

Asistan
Reaksiyon puanı
19
şimdi bu markaya göre değişir kimi bileklik iyidir. kimi saat daha işlevseldir. Bileklik almaktansa saati en azından küçük ekranlı bir telefon olarak kullana bilirsin. markanın saat çkarması , ekonomik açdan iyi olması. hemde sürüm yükseskse v eekranda iyiyse küçük bir telefon olarak kulllan bilmendir. artık saatlere en az android 7 ye kadar yükleme yapanda var. düşün içine pubgda yükleyebilirsin. ama bir bilkelik telefon işlevi göremez.
ben iki saati alanlardan yorumlarini okudum ve samsung active 2 kolda bilekliklik gibi duruyormus ben bunu sevdim cunku kolda ince dursun istiyorum
am oppo watch büyük duruyor samsung bu konuda önde ama oppo watchda google asistan var ve türkçe bixby ingilizce . ikiside çok akıcı huawei gt 2 pro falan çok kötü çok kasıyor ekran degisince oppo watch mi samsung active 2 mi ?

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
ben iki saati alanlardan yorumlarini okudum ve samsung active 2 kolda bilekliklik gibi duruyormus ben bunu sevdim cunku kolda ince dursun istiyorum
am oppo watch büyük duruyor samsung bu konuda önde ama oppo watchda google asistan var ve türkçe bixby ingilizce . ikiside çok akıcı huawei gt 2 pro falan çok kötü çok kasıyor ekran degisince oppo watch mi samsung active 2 mi ?
Samsung Galaxy Watch Active 2 (44 mm / Alüminyum) - Oppo Watch 46mm Karşılaştırması - Epey en iyi burdan anlaşılır bı bak istersen

Sharpdie

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Hocam bende ilk zamanlar saat almaya karar vermiştim ve Huawei watch gt2 alamaya da yaklaştım ama sonra tercihimi bileklikten yana kullandım. Tabi bu kişisel bi tercihti çünkü klasik saatlerim var ondan dolayı bileklik istedim, memnunum günlük isteklerimi karşılıyor.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ben xaomi band 5 aldım gayet memnunum. Pilide harika gidiyor en son ne zaman şarj ettim hatırlamıyorum şuan %30 şarjı var ve çok aktif kullanıyorum. Tabi görsel olarak saat daha şık duruyor o bir gerçek.

ODii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38

?
Ne için kullanacağına bağlı. Şuan Samsung Gear Fit 2 kullanıyorum. Baya işimi görüyor. Ama yine de Samsung Watch Active 2 ya da Samsung Watch 3 almayı planlıyorum. Bu ürünlerin tek sıkıntısı sarj süreleri. Ona göre düşün derim. Bileklik olarak mi band serileri çok iyi sarjları baya gidiyor.
Ürün linklerini ürünleri görmen amacıyla koydum

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,593
Benim tercihim akıllı saat olurdu, bileklik iş görür ama saat daha şık duruyor. Zevk meselesi biraz.