Akıllı saat işletim sistemi değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

KeremSaddex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Merhaba geçen ay doğum günümdü ve eniştem bana hediye olarak 30tlye saçma sapan bir akıllı saat almış önce kullanmayı denedim ama telefondaki çağrıları göstermek dışında hiçbir işe yaramıyor bende önce satarım diye düşündüm ama şu sıralar satamayacağım gibi gözüküyor atmayada kıyamıyorum yani atsan atılmaz satsan satılmaz bir alet ben bunun işletim sistemini değiştirsem belki biraz işime yarar diye düşündüm internetten araştırdım fakat bulamadım nasıl yapabileceğimi bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar Kerem,

İçerisindeki donanım boyutları çok düşük olduğundan değiştirseniz de büyük ihtimalle replika, orijinal üretim olmadığı için birçok işletim sisteminde kasma, donma gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Teşekkürler, İyi Forumlar

FiratHGorduk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba geçen ay doğum günümdü ve eniştem bana hediye olarak 30tlye saçma sapan bir akıllı saat almış önce kullanmayı denedim ama telefondaki çağrıları göstermek dışında hiçbir işe yaramıyor bende önce satarım diye düşündüm ama şu sıralar satamayacağım gibi gözüküyor atmayada kıyamıyorum yani atsan atılmaz satsan satılmaz bir alet ben bunun işletim sistemini değiştirsem belki biraz işime yarar diye düşündüm internetten araştırdım fakat bulamadım nasıl yapabileceğimi bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim
Aynı Akıllı Saatlerden Bendede Var Ben Rom Atmaya Çalıştım Kabul Etmiyordu... Seninkini Bilmem Ama Başarırsan Bile O Akıllı Saatte Donmadan Kasmadan İşletim Sistemini Kullanamazsın Bence... Bulaşma Derim Nereye Kadar Giderse Kullan