Yardım Akıllı bileklikle başka şehirdeki birisinin kalp hizını görebilirmiyim

Bu konuyu okuyanlar

hakannnnnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
2 tane akıllı bileklik almak istiyorum kalp hızı ölcenlerden başka şehirde olan birinin akıllı bileklikteki değerlerini görebilirmiyim yada o da benim değerlerimi görebilirmi öyle bi akıllı bileklik önerirmisiniz telefonla eşleştirmek icinde öyle bi uygulama varmı biliyorsanız yardım edin lütfen.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Göremezsin gibi geliyor bana.
Çünkü akıllı saatler bluetooth ile telefona bağlayıp eştirerek verilerini takip ediyorsun. Sim kart veya WİFİ bağlantısı olmuyor ki bilekliklerde canlı bir şekilde başka birisi senin kalp atışını veya diğer spor verilerini görebilsin.

Aklıma şey geliyor acaba saatin uygulamasına kendi telefonundan senin üyelik bilgilerin ile girse eski verilerini görebilir mi diye düşünüyorum ama. Öylede her türlü verilerin gelmesi için saati tanıtması gerekir diye düşünüyorum. Yani bana öyle bir şey olmaz gibi geliyor.

BuraKAyaydinn

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Göremezsin gibi geliyor bana.
Çünkü akıllı saatler bluetooth ile telefona bağlayıp eştirerek verilerini takip ediyorsun. Sim kart veya WİFİ bağlantısı olmuyor ki bilekliklerde canlı bir şekilde başka birisi senin kalp atışını veya diğer spor verilerini görebilsin.

Aklıma şey geliyor acaba saatin uygulamasına kendi telefonundan senin üyelik bilgilerin ile girse eski verilerini görebilir mi diye düşünüyorum ama. Öylede her türlü verilerin gelmesi için saati tanıtması gerekir diye düşünüyorum. Yani bana öyle bir şey olmaz gibi geliyor.
Katılıyorum. Ek olarak saatin içine yüksek alan taramalı Bluetooth koymak hem uğraştırır hem maliyeti arttırır. Zaten pek fazla kullanılmaz. Böyle bie şeyin mümkün olacağını sanmıyorum.