Öneri Akg N700Nc Vs Sennheiser Hd458Bt Sizce Hangisi ?

Bu konuyu okuyanlar

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Arctis 5 kulaklığım var ve onu satıp bu ikisinden birini almayı düşünüyorum. sizce hangisini alayım, bilen biri varsa aptX desteği okadar önemlimi ve son olarak sizce AKG kabamı

Linkler:
AKG N700NC
Sennheiser HD458BT
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide sizce steelseries satmaya değermi ses kalitesi açısından tatmin edermi diğerleri

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Tam olarak anlamadığım için ben sadece görsel bakımdan gideceğim, diğer arkadaşlarımız ise özellikleri bakımından yardımcı olacaklardır.

Görsel olarak ve göze hitap eden zaten direkt olarak belli. Sennheiser çok iyi duruyor. ;)

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Tam olarak anlamadığım için ben sadece görsel bakımdan gideceğim, diğer arkadaşlarımız ise özellikleri bakımından yardımcı olacaklardır.

Görsel olarak ve göze hitap eden zaten direkt olarak belli. Sennheiser çok iyi duruyor. ;)
bencede çok iyi duruyor ama işte ses kalitesi hangisini daha iyidir onu bilmiyorum

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Bende 450 bt var. Harika bir cihaz pili bitmiyor kabloyu unuttum. Odamda telefonu bırakıp mutfağa gidiyorum o kadar güçlü bağlantısı var Bluetooth 5.0. Ek olarak yazılımında ekolayzır ayarı yapabiliyorsun. Ve firmware güncellemesi bile alıyor. Ki bendeki alt sürümü. ?

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Bende 450 bt var. Harika bir cihaz pili bitmiyor kabloyu unuttum. Odamda telefonu bırakıp mutfağa gidiyorum o kadar güçlü bağlantısı var Bluetooth 5.0. Ek olarak yazılımında ekolayzır ayarı yapabiliyorsun. Ve firmware güncellemesi bile alıyor. Ki bendeki alt sürümü. ?
sanırsam 458bt alıcam satabilirsem arctis 5 i hem aptX ide var