Ak Partiye Neden Oy Verilmemeli? Nedenleri? Sebebleri?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Kullandigimiz herseyi herkes elestirir. Ornek veriyorum..
Ben note 5 kullanıyorum samsungu elestirdigim konular oluyor.
Napayim beylikduzune gidiyorum.
Metrobuse biniyorum
Akp elestiriyoruz diye yuruyerek mi gideyim..
Metrobus ve sehirlerarasi yollar takdir ettim.
Ama elestirdigim yonu çok.
Bu kadar.
Biraz anlayisli olsun herkes.
Yerli malina da nedense guvenim az oluyor hep bu benlik birsey kisiye gore değişir.
Onun icin kimse bu cumlemden bana yuklenmesin. Kendi düşüncem.

Yav kardeş hepimiz aynı bayrak altında yaşıyoruz aynı vatanın evlatlarıyız ben sırf savunduğum için demiyorum sen note 5 i eleştiriyorsun ama kullanıyorsun zamanında boğaziçi köprüsüne bile hayır diyenelr vardı şimdide 3. köprüye diyorlar herşeye diyorlar ya burda yanlış olan ne var bunlar gerekli şeyler . bir tane nükler santral kurulmasına izin verilmiyor karşı çıkıyor ülkemizde kaç tane var bir de gelişmiş ülkelere bak kaç tane var ben bunu anlamıyorumneden eleştirecekleri kadarda desteklemiyorlar

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Yav kardeş hepimiz aynı bayrak altında yaşıyoruz aynı vatanın evlatlarıyız ben sırf savunduğum için demiyorum sen note 5 i eleştiriyorsun ama kullanıyorsun zamanında boğaziçi köprüsüne bile hayır diyenelr vardı şimdide 3. köprüye diyorlar herşeye diyorlar ya burda yanlış olan ne var bunlar gerekli şeyler . bir tane nükler santral kurulmasına izin verilmiyor karşı çıkıyor ülkemizde kaç tane var bir de gelişmiş ülkelere bak kaç tane var ben bunu anlamıyorumneden eleştirecekleri kadarda desteklemiyorlar
Nukleer santralide chp ye oy atacak biri olarak destekliyorum.
Ulkeye gerekli birsey hicbir ulke de santral falan kapatmiyor..
Kurulmasi lazim
Ben karsi degilim santrale
3.kopruyu pek manali bulmuyorum yerin altindan tunel yaparak arabalarin karsiya gecmesi cok daha mantikli geliyor
3. Havalimanina gelince ben ucak fiyatlarini uçuk buluyorum. Eskiye gore daha iyi fakat daha da iyi olmali en azindan şehirlerarasi.
Havalimani yapilabilir. Onada karsi değilim.
Biraz sehir planlanmasi yapilsin istiyorum kentsel donusum derken. Cok betonlasti her yer buna karsiyim..
Teror politikasi vb bir cok sey daha var karsi oldugum
Ama destekledigim durumlarda var.
Birde bir ara hayvan barinaklari acacaklardi sokak kopeklerini falan toplamak bunuda destekliyordum
Sokak hayvanat bahcesi degil insanlarin bulunacagi yerdir nasil simdi o zaman butun saldirmayan zararsiz hayvanlar sokakta yasasin olmaz. Onlara guzel barinaklar yapilsin cok isteyen cok hayvan severim diyenler onlara sokakta bakmak yerine evlerinde baksin efendim.
Hala bu konuda sinirliyim:)
Boyle yani bepob

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Nukleer santralide chp ye oy atacak biri olarak destekliyorum.
Ulkeye gerekli birsey hicbir ulke de santral falan kapatmiyor..
Kurulmasi lazim
Ben karsi degilim santrale
3.kopruyu pek manali bulmuyorum yerin altindan tunel yaparak arabalarin karsiya gecmesi cok daha mantikli geliyor
3. Havalimanina gelince ben ucak fiyatlarini uçuk buluyorum. Eskiye gore daha iyi fakat daha da iyi olmali en azindan şehirlerarasi.
Havalimani yapilabilir. Onada karsi değilim.
Biraz sehir planlanmasi yapilsin istiyorum kentsel donusum derken. Cok betonlasti her yer buna karsiyim..
Teror politikasi vb bir cok sey daha var karsi oldugum
Ama destekledigim durumlarda var.
Birde bir ara hayvan barinaklari acacaklardi sokak kopeklerini falan toplamak bunuda destekliyordum
Sokak hayvanat bahcesi degil insanlarin bulunacagi yerdir nasil simdi o zaman butun saldirmayan zararsiz hayvanlar sokakta yasasin olmaz. Onlara guzel barinaklar yapilsin cok isteyen cok hayvan severim diyenler onlara sokakta bakmak yerine evlerinde baksin efendim.
Hala bu konuda sinirliyim:)
Boyle yani bepob

Hocam demek istediğim bu hani ülken gelişiyor sonuçta kim istemez bunların hepsi gerekli şeyler almanya bile istemiyor havalimanı yapılmasını halbuki devasa büyüklükte olacak turistler gelecek bunlar önemli şeyler her yerden kazanıyorsunuz bir türlü.Allah aşkına kendinize bir sorun ülke nelerden kalkındı bu noktaya geldi tarafsızca düşünün bunu hangi parti yapardı.14 kasım gibi obama gelcek şimdiden haberini yapıyorlar :)

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Hocam demek istediğim bu hani ülken gelişiyor sonuçta kim istemez bunların hepsi gerekli şeyler almanya bile istemiyor havalimanı yapılmasını halbuki devasa büyüklükte olacak turistler gelecek bunlar önemli şeyler her yerden kazanıyorsunuz bir türlü.Allah aşkına kendinize bir sorun ülke nelerden kalkındı bu noktaya geldi tarafsızca düşünün bunu hangi parti yapardı.14 kasım gibi obama gelcek şimdiden haberini yapıyorlar :)
Gerekli olan seyleri destekliyorum ben körü körüne chp savunmuyorum
Sadece akp ile kafa yapip uyusmuyor ama her yaptigini elestirecek degilim. Bu kadar.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Avrupa havalimanı yapılmasını istemiyorsa kesinlikle o havalimanı yapılmalıdır avrupa bugüne kadar bizi sömürmekten başka ne yaptı ne iyiliği dokundu der giderim.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Gerekli olan seyleri destekliyorum ben körü körüne chp savunmuyorum
Sadece akp ile kafa yapip uyusmuyor ama her yaptigini elestirecek degilim. Bu kadar.

Hocam demek istediğim partiyi sevmeyebilirsin bende bir çok partiyi sevmiyorum hatta hiçbirini bir icraatı yok ama en azından parti davası yapacağımıza ortada neler yapılmış onu konuşalım tarafsız olalım.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Hocam demek istediğim partiyi sevmeyebilirsin bende bir çok partiyi sevmiyorum hatta hiçbirini bir icraatı yok ama en azından parti davası yapacağımıza ortada neler yapılmış onu konuşalım tarafsız olalım.
Tamam olalim ben zaten elestireceklerimi elestirdim. Faydali yanlarinida soyledim bu kadar benim icin bu konu kapandi gibi. Eger boyle atarli biri gelmedikce girmem konuya:)

Togepi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle neden böyle bir başlık?
Ben herhangi bir partiyi futbol takımı gibi tutanlardan değilim. Komplo teorileri benim umrumda olmaz. %100 Objetif olunması gerektiğini düşünürüm her zaman. Objektif olmayanlarla tartışmam bile.
Öncelikle ortada bir gerçek var. Akp bu ülke için çok fazla yatırım yaptı, bugün Türkiye de ki birçok şeyi Akp borçluyuz. Bunu inkar edemezsiniz.
Ama bazı hataları gerçekten çok büyük. Mesela açılım yapıldı güzel ama, açılım sürecini hiç kontrol edemediler, teröristlerin silah depolamasına izin verdiler, bizimle dalga geçmelerine izin verdiler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

öncelikle neden böyle bir başlık?
Ben herhangi bir partiyi futbol takımı gibi tutanlardan değilim. Komplo teorileri benim umrumda olmaz. %100 Objetif olunması gerektiğini düşünürüm her zaman. Objektif olmayanlarla tartışmam bile.
Öncelikle ortada bir gerçek var. Akp bu ülke için çok fazla yatırım yaptı, bugün Türkiye de ki birçok şeyi Akp borçluyuz. Bunu inkar edemezsiniz.
Ama bazı hataları gerçekten çok büyük. Mesela açılım yapıldı güzel ama, açılım sürecini hiç kontrol edemediler, teröristlerin silah depolamasına izin verdiler, bizimle dalga geçmelerine izin verdiler.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Tamam olalim ben zaten elestireceklerimi elestirdim. Faydali yanlarinida soyledim bu kadar benim icin bu konu kapandi gibi. Eger boyle atarli biri gelmedikce girmem konuya:)

Bak yanlışa yanlış dersin karşında dostunda olsa durum böyledir ama o kadar doğrunun içinde o yanlışı arıyorsan sen yanlış olursun demek istediğim partiden farklı bir konu.Ayrıca o atarlı kişiler sinirleniyor yalan yanlış konuşuyor bazen

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Bak yanlışa yanlış dersin karşında dostunda olsa durum böyledir ama o kadar doğrunun içinde o yanlışı arıyorsan sen yanlış olursun demek istediğim partiden farklı bir konu.Ayrıca o atarlı kişiler sinirleniyor yalan yanlış konuşuyor bazen
Tamam iste o bize boyle atarli laf ederse bende yazarım:) yoksa bu konu artik bitti

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
yorum yapacam diye yorum yapanlar var... amiyane çok güzel tabirlerimiz var mesela bu durumlar için..

neyse, şu site de mr_rain gibi adam banlandıktan sonra, laf edilmez, kimseye birşey anlatmaya çalışılmaz...
[MENTION=36351]mr_rain[/MENTION] in banlanmasına çok üzüldüm.
Dünkü ipek holdinge kayyum atanmasına yok artık dedim, daha benim akp için söyleyecek tek sözüm yok, söylersem kötü söylerim, bu ülkede bana kimse demokrasi var demesin, yargı bağımsız demesin yazmıyorum artık.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
@mr_rain in banlanmasına çok üzüldüm.
Dünkü ipek holdinge kayyum atanmasına yok artık dedim, daha benim akp için söyleyecek tek sözüm yok, söylersem kötü söylerim, bu ülkede bana kimse demokrasi var demesin, yargı bağımsız demesin yazmıyorum artık.

Dikdatör olduğu sürece demokrasi olmaz bilmiyormusun

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Yav siz kime ne anlatıyorsunuz arkadaşlar. Uçak bileti fiyatından havalimanına karşı çıkan adam var. Boşa nefes harcamayın...

S

SDN Okuru wc

SDN Okuru
Yav siz kime ne anlatıyorsunuz arkadaşlar. Uçak bileti fiyatından havalimanına karşı çıkan adam var. Boşa nefes harcamayın...

3. hava alanı İSTANPUL'un son ormanını öldürüyor, yolsuzluklarını hiç hesaba katmıyoruz...

ahmetal16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bnce hdp ye pkk demek çok yanlış ben kürt değilim ve kürtleride pek sevmem ben burda eleştri manasında konuşuyorum zaten akp yüzünden hdp meclise girdi burda en buyuk suc akp nin bnce

EmreeD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akp'ye oy vermeme nedenimi çok kısaca açıklayacağım.Gazetecilik öğrencisiyim burada uzun uzun tez yazar gibi açıklamalarda yapabilirim.Lakin sanal ortamda bu açıklamaların çok da büyük bir etkisi olacağını düşünmüyorum.Ben Türk'üm ve ülkemi devletimi yöneten insanın da ''Türk'üm'' diyebilmesini istiyorum.Akp'yi yönetenler bu cümleyi söyleyemedikleri için ve bu ülkeyi kuranlara en ufak bir saygıları,sevgileri olmadığı için Akp'ye oy vermiyorum. Toplumsal yaşam,özgürlük,Işid-Pkk,dış politika,hayat pahalılığı,işsizlik gibi konulara girmeye gerek duymadım.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Hayatta her şey çıkar kavgasıdır. Kimi kendi çıkarı için taraf tutar, kimi başkaları tarafından kendi çıkarı için maşa tutulur. Bunların hepsi günlük özel hayatınızda da yaşayabileceğiniz ve de belki yaşıyor olduğunuz şeyler. AKP'nin yönetimde olmasından benim şahsi çıkarım var. Çümkü işlerim iyi gidiyor. Koalisyon olursa, herkes parasını, yaşanabilecek olası kötü günlere saklıyacak ve ben işimden ve kazancımdan olacağım. Ortak çıkarları olanlar bereber yürür bu yollarda. İnsanların paralarını harcamamaları ise bankalara yarar. Onların mevduatı artar. Bu da, Koç ve Sabancı ailesi ile aramızda bir çıkar çelişkisine neden oluyor. Bu nedenle onları sevmem. Bütün olay bundan ibaret.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bu güne kadar hiçbir sağlık hizmetinden faydalanmadığım halde havadan devlete 1.664,43 TL borçlu olduğum sistemin kurucularına mı oy vereceğim?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Ucak bileti fiyatini cok buldum diye mi bunu yaziyorsun bana gore cok efendim eskiye gore iyi olmus olabilir ama daha da az olmali sehirlerarasi.
Havalimanina karsi degilim.
Bilet bilettt.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Neredeyse bütün seçim firmalarının son anketleri AKP için son bir ayda oy artışı göstermekte.
AKP milletvekili sayısını artıracak ancak yine tek başına iktidar olamayacak gibi gözüküyor.
Mehmet Ali Şahin'in söylediklerini hatırlayın, üçüncü bir seçimden bahsediyordu.
AKP oy kazandığı takdirde madem ki oyumu artırıyorum diyip koalisyon çalışmalarını baltalayacak, limitleri sonuna kadar zorlayacak ve milletimizi üçüncü seçime sokacaktır.
Üçüncü seçimin ise ülkemiz ve vatandaşlarımız açısından, altından kalkamayacağı maliyeti olacaktır.
AKP ise bu süreci bakın bana oy vermediniz ülke ne hale geldi, ekonomi ne hale geldi diyip kendi lehine kullanmaya çalışacaktır.
Yani kısaca toplum oy vermediği için kulağı çekilmiş, cezalandırmış ve terbiye edilmiş olacak.
İşte bu yüzden AKP'nin yüzde 0.1 bile olsa oy kaybetmesi gerekiyor. Ancak o zaman kısa süreli bile olsa koalisyon kurulabilir ve ekonomi yine kısa süreli bile olsa rahat bir nefes alabilir.
AKP maalesef bugünlerde kendi çıkarlarını, ülke çıkarlarından üstün görmekte. Kendi dışında herkesi farklı fikre sahip insanlar olarak değil de vatan haini olarak gördüğü için bunu bir fırsata çevirmek yerine kibirlenmeyi tercih ediyor.

Sonuç, kime oy verirseniz verin ama oyunuzu mutlaka kullanın yoksa üçüncü seçim tehlikesi bizi bekliyor.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Neredeyse bütün seçim firmalarının son anketleri AKP için son bir ayda oy artışı göstermekte.
AKP milletvekili sayısını artıracak ancak yine tek başına iktidar olamayacak gibi gözüküyor.
Mehmet Ali Şahin'in söylediklerini hatırlayın, üçüncü bir seçimden bahsediyordu.
AKP oy kazandığı takdirde madem ki oyumu artırıyorum diyip koalisyon çalışmalarını baltalayacak, limitleri sonuna kadar zorlayacak ve milletimizi üçüncü seçime sokacaktır.
Üçüncü seçimin ise ülkemiz ve vatandaşlarımız açısından, altından kalkamayacağı maliyeti olacaktır.
AKP ise bu süreci bakın bana oy vermediniz ülke ne hale geldi, ekonomi ne hale geldi diyip kendi lehine kullanmaya çalışacaktır.
Yani kısaca toplum oy vermediği için kulağı çekilmiş, cezalandırmış ve terbiye edilmiş olacak.
İşte bu yüzden AKP'nin yüzde 0.1 bile olsa oy kaybetmesi gerekiyor. Ancak o zaman kısa süreli bile olsa koalisyon kurulabilir ve ekonomi yine kısa süreli bile olsa rahat bir nefes alabilir.
AKP maalesef bugünlerde kendi çıkarlarını, ülke çıkarlarından üstün görmekte. Kendi dışında herkesi farklı fikre sahip insanlar olarak değil de vatan haini olarak gördüğü için bunu bir fırsata çevirmek yerine kibirlenmeyi tercih ediyor.

Sonuç, kime oy verirseniz verin ama oyunuzu mutlaka kullanın yoksa üçüncü seçim tehlikesi bizi bekliyor.
Koalisyon cikacak zaten boşver anketleri:)

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Birilerinin o mit tırlarındakiler için Uluslararası Ceza Mahkemesinde yargılanacakları günü özlüyorum şimdiden (orada yandaş savcı, hakimde yok), gelllll 10 Kasım.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Birilerinin o mit tırlarındakiler için Uluslararası Ceza Mahkemesinde yargılanacakları günü özlüyorum şimdiden (orada yandaş savcı, hakimde yok), gelllll 10 Kasım.
Eğit donat projesinden dolayı Obama'yı mı yargılayacaklar ?

C

CumhurYk.

SDN Okuru
her suçlu yargılanır cezası neyse çeker bill clinton istifa etti mesela...

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Milliyetçi geçinen arkadaşların hiçbir milli bayram törenine gitmeyen bir başbakana/cumhurbaşkanına oy vermesi de ayrı bir durumdur tabii...

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
güzel bir tabir vardır, gözüne dizine dursun diye. tabi, mesela bugün, hepsi evinde oturuyor, almışlardır ellerine kahvelerini, tv de dizi izliyorlardır. hiç törenle filan uğraşırlar mı...

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Milliyetçi geçinen arkadaşların hiçbir milli bayram törenine gitmeyen bir başbakana/cumhurbaşkanına oy vermesi de ayrı bir durumdur tabii...
Saçma bir iddia. Dünyadan biraz kopuk yaşayan birine ait olabilir. Minecraft oynamaya devam et.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

güzel bir tabir vardır, gözüne dizine dursun diye. tabi, mesela bugün, hepsi evinde oturuyor, almışlardır ellerine kahvelerini, tv de dizi izliyorlardır. hiç törenle filan uğraşırlar mı...
29 Ekim dündü, Bugün 30 ekim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...