Ajanslara fotoğraf yükleyerek oyuncu olan varmıdır

Bu konuyu okuyanlar

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
182
Herkese Merhabalar iyi forumlar dilerim.
Bir arkadaşım ajansa fotoğraf yüklemiş. ?
Sizce bu işe yarar mı ki? Ajansa fotoğraf yükleyerek bir dizi, film de rol alma şansı var mı? Bana da yüklemem için öneride bulundu ama ben yıllar önce yüklemiştim hiç bir gelişme olmadı. ? İsmini vermeyim ajansın reklam olmasın.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Dizide oynamak çok kolay. Bir gün eşim ajansa böyle görüntü yüklemiş.. Neyse çağırdılar, ben de yanında gittim. Eksik oyuncu var diye arada beni de sıkıştırdılar. Ama öyle çok umudun olmasın. TC'ni vs alıyorlar, sonra ne ödeme ne sigorta primi. Ajansa kayıtlı kişilerin %90ı kobay olarak kullanılıyor.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
182
Dizide oynamak çok kolay. Bir gün eşim ajansa böyle görüntü yüklemiş.. Neyse çağırdılar, ben de yanında gittim. Eksik oyuncu var diye arada beni de sıkıştırdılar. Ama öyle çok umudun olmasın. TC'ni vs alıyorlar, sonra ne ödeme ne sigorta primi. Ajansa kayıtlı kişilerin %90ı kobay olarak kullanılıyor.
Öyle mi demek ki oyuncu eksikliğini ajanslardan sağlıyorlar. ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama dediğiniz gibi kobay olarak kullanılıyor olabilirler. Eksik oldu mu cağırılıp sonra unutuluyor demek ki ?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Ajansa yüklüyorsun ya sonrasında senden çektikleri resimlere istedikleri belgelere para talep eden mi dersin sigorta yapmadan çalıştıran mı dersin farklı farklı türleri var bunların. Çok umudun olmasın denildiği gibi kobay niyetine kullanıyorlar hep.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
182
Ajansa yüklüyorsun ya sonrasında senden çektikleri resimlere istedikleri belgelere para talep eden mi dersin sigorta yapmadan çalıştıran mı dersin farklı farklı türleri var bunların. Çok umudun olmasın denildiği gibi kobay niyetine kullanıyorlar hep.
Anladımm çok teşekkür ediyorum sağ olun.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
182
Merhaba herkese.
Bu gün ben Bir ajanstan arandım resim yüklemedim ama numaramı vermiştim.
Yaşadığım şehirde Safak Vakti adında bir sinema filmi cekiliyormuş. Ve bu filmde araba sürmeyi bilen birine ihtiyaç duyulduğunu söylediler. Listeye beni de eklemişler sizce gidiyim mi? Kararsız kaldım. Her hangi bir imza felan atmam kesinlikle zaten.

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
Merhaba herkese.
Bu gün ben Bir ajanstan arandım resim yüklemedim ama numaramı vermiştim.
Yaşadığım şehirde Safak Vakti adında bir sinema filmi cekiliyormuş. Ve bu filmde araba sürmeyi bilen birine ihtiyaç duyulduğunu söylediler. Listeye beni de eklemişler sizce gidiyim mi? Kararsız kaldım. Her hangi bir imza felan atmam kesinlikle zaten.
araba sürebiliyorsan geri dönüş yap detay öğren