Airpods pro kasa güç boşalması

Bu konuyu okuyanlar

Takosz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar.
Geçen hafta bir AirPods Pro aldım fakat şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. AirPods'lar kasanın içinde şarjlarının %100 oldugundan emin olduktan sonra 24 saat bekledim ve kasa yaklaşık 6-7'ye yakın güç kaybetmişti, Airpodların şarjları Full olmasına rağmen. Bazen 6-7 bazen 10’a kadar varan bir kayıp yaşıyorum kullanan arkadaşlar varsa sizin boşta ne kadar kaybınız oluyor yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

Takosz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Garanti duruyor fakat sordugum husus bu değil cihaz 1 haftalık

Son düzenleme:

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
garantiye gönder belki yeni sıfır airpods pro verirler

Takosz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Peki kullanan arkadaşlar boşta ne kadar kaybediyolar merak ettiğim husus bu da aslında
Mesaj otomatik birleştirildi:

garantiye gönder belki yeni sıfır airpods pro verirler
Bunu ben de biliyorum kardesim acaba normallerde güç kaybı ne kadar oluyor onu öğrenmek istiyorum

Adnan Mert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
2-3 gün boşta bırakırsam dediğin miktarlarda kayıp yaşıyorum. 1 günde %10 fazla gibi geldi. Eğer cihaz 1 haftalıksa direk servise gönder hiç uğraşma. Eğer bir sorun varsa -ki bence var- değiştirirler.

Takosz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2-3 gün boşta bırakırsam dediğin miktarlarda kayıp yaşıyorum. 1 günde %10 fazla gibi geldi. Eğer cihaz 1 haftalıksa direk servise gönder hiç uğraşma. Eğer bir sorun varsa -ki bence var- değiştirirler.
Teşekkürler pili boşalttın tamamen yeniden şarj ettim bazı arklar böyle çözmüş bende de çözüldü gibi 2 gündür %3 kayıp yaşadım

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
garantisinin bitmeaine nasıl olsa çok vardır. boşa uğrşama şuan. bekle düzelmezse götür.

bedirhandjdk

Asistan
Reaksiyon puanı
49
bunu dene airpodsun sıfırlar belki düzeltir :)
  1. Her iki AirPods kulaklığının ve şarj kutusunun tam şarj olduğundan emin olun.
  2. Şarj kutusunun kapağını açın ve arkasındaki yapılandırma düğmesine en az 15 saniye basılı tutun.
  3. Şarj durumunu gösteren durum ışığının önce birkaç kez turuncu ve ardından beyaz renkte yanıp sönmesi gerekiyor.