Yardım Airpods pro kablosuz şarj problemi!

Bu konuyu okuyanlar

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Selamlar. Airpods pro ve Samsung note 10 kullanıyorum. Airpods pro'yu telefonumdan kablosuz şarj ediyorum, bir süre sonra şarjı kesiyor. Aynı problemi Samsung marka kablosuz şarj özellikli taşınabilir şarj cihazında da yapıyor. Apple'a götürdüm sorun yok dedi ama değişti cihazı. Ama yine yaptı aynısını. Prize bağlı şarj standlarında sorun çıkarmıyor. Bu sorunu yaşayan var mı ne yapmamız lazım?

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Selamlar. Airpods pro ve Samsung note 10 kullanıyorum. Airpods pro'yu telefonumdan kablosuz şarj ediyorum, bir süre sonra şarjı kesiyor. Aynı problemi Samsung marka kablosuz şarj özellikli taşınabilir şarj cihazında da yapıyor. Apple'a götürdüm sorun yok dedi ama değişti cihazı. Ama yine yaptı aynısını. Prize bağlı şarj standlarında sorun çıkarmıyor. Bu sorunu yaşayan var mı ne yapmamız lazım?
ben test etmişdim daha önce öyle bi sorun yok telefon şarj 30 altına düşerse asla şarj edemezsin

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
ben test etmişdim daha önce öyle bi sorun yok telefon şarj 30 altına düşerse asla şarj edemezsin
Galiba airpods pro apple aksesuarları hariç bi markada kullandığın zaman böyle şarj oluyor. Yüzde 30'un altında zaten paylaşımı açamıyorsun. Yüzde 70 telefonum, kese kese şarj oldu ama kulaklık ya da telefonluk bir sorun yok. Test edersen de yüzde 50 ya da 60 şarjın olsun, koy bi 20 dk falan bekle. Belki de samsung da böyledir.

Son mesajlar