Airpods/Kablosuz kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

KarabelaGustavo

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Selam arkadaşlar 2.nesil airpods almayı düşünüyorum fakat kulağımda durmuyor,düşüyor gibi bazı yorumlar okudum.alıp denedikten sonra iade şansım olmayacağı için önceden anlamam gerekiyor bunun bi yolu var mı ?yardımcı olursanız sevinirim,şimdiden teşekkürler.

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Selam arkadaşlar 2.nesil airpods almayı düşünüyorum fakat kulağımda durmuyor,düşüyor gibi bazı yorumlar okudum.alıp denedikten sonra iade şansım olmayacağı için önceden anlamam gerekiyor bunun bi yolu var mı ?yardımcı olursanız sevinirim,şimdiden teşekkürler.
airpods 2 biraz sıkıntılı.
Airpods pro almanı tavsiye ederim.
Kulağının içindeki kiri tutacak bir malzeme yok.Proda slikon olduğu için pisliği tutuyor.
Bende pro alacağım yakın zamanda

Reaksiyon puanı
8,024
Earpods ile Airpods tasarım olarak aynı diye biliyorum. Earpods deneyebilirsiniz varsa elinizde.

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Bu arada airpods bilmem ama pro çok rahat duruyor takla bile atsan düşmez

KarabelaGustavo

Asistan
Reaksiyon puanı
52
airpods 2 biraz sıkıntılı.
Airpods pro almanı tavsiye ederim.
Kulağının içindeki kiri tutacak bir malzeme yok.Proda slikon olduğu için pisliği tutuyor.
Bende pro alacağım yakın zamanda
Airpods 2 850 TL Airpods pro 1500 TL civarında neredeyse 2 kat fiyat farkı var.açıkçası pek 1500 TL vermek istemiyorum

Mustafa Ertek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Apple store a gidip deneyebilirsiniz ayrıca ordan satın aldığınızda 15gün içinde şartsız iade alıyorlar

Lutfu43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Bi sorum olacak . Applenin kampanyasindan tablet ve airpods alacagim kaca satabilirim yada satabilirmiyim ? Mesela sizler olsaniz almayi dusunurmuydunuz?