Airpods 2.nesil vs pro

Bu konuyu okuyanlar

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Şu an bulunabilecek en hesaplı fiyatlara bakıldığında airpods 2.nesil ile pro arasında 650 tl fiyat farkı var. Sizce bu farka değer mi?

Aslında merak ettiğim bir diğer konu şu. 2.nesil ile pro arasında 650 tl fiyat farkı olma nedeni sadece ANC mi yoksa ses kalitesinde ve telefon görüşmesinde farkı var mı?

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,186
Gürültü Engelleme, IPX4 sertifikası, adaptif EQ desteği ve Siri desteği, Bluetooth 5.0 bağlantı, çok daha iyi ses kalitesi, hızlı şarj, daha uzun performans, üzerinde bulunan sensörler ve tasarımı sebebiyle AirPods Pro derim.

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Gürültü Engelleme, IPX4 sertifikası, adaptif EQ desteği ve Siri desteği, Bluetooth 5.0 bağlantı, çok daha iyi ses kalitesi, hızlı şarj, daha uzun performans, üzerinde bulunan sensörler ve tasarımı sebebiyle AirPods Pro derim.
2.nesilde siri desteği yok mu?

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
var hey siri dediğinde veya kulaklığa tıkladığında siri dinlemeye başlıyor.
aslında pro için 650 tl ekstra vermenin değeceğini bilsem alırım aslında ama orda da slikon olayı canı mı sıkıyor. Ben sevmediğim için yıllarca slikondan uzak durdum. Mecburen slikonlu kulanmam gerektiğinde de kulağımın içine kadar itmezdim. Bir de bazen şu düşüncede oluyor aklımda o nedenle de seçemiyorum daha ucuz f/p ürünü bulsamda iyi olabilir diye düşündüğüm oluyor. Çünkü bahsettiğim 2 kulaklık pahalı sayılır ve düşme ihtimali olabilecek ürünler olması nedeniyle düşüp kaybolursa daha çok üzer