ailemi ikna edemiyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Wearlais

Üyecik
LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUN merhaba ailemin maddi durumu çok iyi ve ben ve abim olarak 2 kardeşiz abim ben o kadarda büyük değil aramızda 5 yaş var yada 6 tam bilmiyorum neyse ailem bana tek bir kez telefon aldı ilk çıktığı zaman Apple 6sPlus almışlardı 16Gb ama artık yetmiyor ne kadar yapsanda batarya ve herşeyi ölmüş durumda doğum günüm yaklaşıyor geçen doğum günüm hediye bile almamışlardı :( Ama abimin doğum gününde ona apple'dan çok iyi bir telefon aldılar fiyatı 9K ve beyfendi bunu beğenmedi gidip en üst modellerden birini aldı ama babam itiraz bile etmedi doğum gününden 2 gün felan sonra artık telefonum eskidi diye anneme söyledim ve paralarının olmadığını söylediler ama bende bunu dert edip babamın kredi kart bilgilerine baktım ve bana yalan söylediklerini gördüm ne yazıkki. Artık evlatlık olduğumu düşünüyorum :( Yardım lazım

Son düzenleyen moderatör:

iMaKaNDi

Asistan
Elinde en azından telefonun var şükret yani. Şimdi şöyle birşey yap bu pc yakan usb ler varya 😂 ondan al. Çevirici adaptör al yak telefonu. Ama telefondan uzak dur batarya patlar matlar aman diyim.😂😂 bu işin gırgırı ama elindeki telefon tamamen bitsin öyle iste. Abini filan boşver takma kafaya.

iMaKaNDi

Asistan
Ooo o zaman direk baba hazretlerinin huzuruna çık. Yaş kaç? Belki abinin yaşına sen gelince sana 9k lık tel alırlar

kerlembit

Asistan
Elinde en azından telefonun var şükret yani. Şimdi şöyle birşey yap bu pc yakan usb ler varya 😂 ondan al. Çevirici adaptör al yak telefonu. Ama telefondan uzak dur batarya patlar matlar aman diyim.😂😂 bu işin gırgırı ama elindeki telefon tamamen bitsin öyle iste. Abini filan boşver takma kafaya.
Harbiden iyi taktikmiş hee ben olsam dışarı ailemin göremeyeceği bir yere gidip içini açarak bataryayı falan söker intten yoluna bakarak imha eder aileme bozuldu diye yuttururdum (şaka yapıyom hee denersen ve yakalanırsan sorumluluk kabul etmiyorum)

Wearlais

Üyecik
Ooo o zaman direk baba hazretlerinin huzuruna çık. Yaş kaç? Belki abinin yaşına sen gelince sana 9k lık tel alırlar
Yaşım 16 kanka babamada konuştum ama aynı şeyler lazım faturalar felan felan yakında memlekete gidicez amcam'ın yanında sıkıştırısam belki işe yarayabilir. Abim benim yaşımdayken aynı şekilde benden daha iyi durumu vardı ben bir kez ekran kırdım yemediğim laf kalmadı o her hafta ekran kırıyor ve olur öyle şeyler nazar nazar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harbiden iyi taktikmiş hee ben olsam dışarı ailemin göremeyeceği bir yere gidip içini açarak bataryayı falan söker intten yoluna bakarak imha eder aileme bozuldu diye yuttururdum (şaka yapıyom hee denersen ve yakalanırsan sorumluluk kabul etmiyorum)
Kanka elimde Patlama olasılığı çok Yüksek bataryası şişiyor yere düşse patlayacak

iMaKaNDi

Asistan
Belki annen süprizi bozmak istememiştir. Doğum gününde belki telefon gelecek? Hemen kötü düşünme bence. Telefon gelirse eğer bataryasını yeniletip hayrına birine hediye edersin 😆

.XML

Üyecik
Yasaklı
Hani kızlar yapar ya ilgisiz davranırlar ama ilgililerdir. Aynısının Bir Değişik Türünü Yap. Sürekli 'bunu yapacaktım ama telefonum iyi olmadığı için yapamıyorum' de. Ama Ailenin Hoşuna Gitmeli Mesela Ders Yapacaktım vs.

Zorlama yani aga en son çareyi mobil trojanda bulursun herhalde :D

nixc0r

Profesör
Hani kızlar yapar ya ilgisiz davranırlar ama ilgililerdir. Aynısının Bir Değişik Türünü Yap. Sürekli 'bunu yapacaktım ama telefonum iyi olmadığı için yapamıyorum' de. Ama Ailenin Hoşuna Gitmeli Mesela Ders Yapacaktım vs.

Zorlama yani aga en son çareyi mobil trojanda bulursun herhalde :D
Anne arkadaşımdayım merak etmeyin telefonum olsa arardım ders çalışacağız Ahmet le onun Ayfon 11 i varmışda

(bunun gibimi :D)

6S Plus halen daha performans olarak güçlü bir ciaz. Bence üst modellere bakacağına elindeki malın kıymetini bil. Anne babanın başka planları vardır. Hemen telefon alınmadı diye evlatlık mıyım diyorsan ohoo.

Alırlar gibi duruyor vallaha 16 yaşındasın ve maddi durumun iyi ama abine alıp sana almıyorlar değişik bi durum vallaha kusura bakmada bende senin yerinde olsam kendimi evlatlık gibi hissederdim :(

Wearlais

Üyecik
6S Plus halen daha performans olarak güçlü bir ciaz. Bence üst modellere bakacağına elindeki malın kıymetini bil. Anne babanın başka planları vardır. Hemen telefon alınmadı diye evlatlık mıyım diyorsan ohoo.
Güçlü bir cihaz ama telefonun ekranında kavis var buna batarya sebep oluyor

Bende öyle hissediyorum :((

LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUN merhaba ailemin maddi durumu çok iyi ve ben ve abim olarak 2 kardeşiz abim ben o kadarda büyük değil aramızda 5 yaş var yada 6 tam bilmiyorum neyse ailem bana tek bir kez telefon aldı ilk çıktığı zaman Apple 6sPlus almışlardı 16Gb ama artık yetmiyor ne kadar yapsanda batarya ve herşeyi ölmüş durumda doğum günüm yaklaşıyor geçen doğum günüm hediye bile almamışlardı :( Ama abimin doğum gününde ona apple'dan çok iyi bir telefon aldılar fiyatı 9K ve beyfendi bunu beğenmedi gidip en üst modellerden birini aldı ama babam itiraz bile etmedi doğum gününden 2 gün felan sonra artık telefonum eskidi diye anneme söyledim ve paralarının olmadığını söylediler ama bende bunu dert edip babamın kredi kart bilgilerine baktım ve bana yalan söylediklerini gördüm ne yazıkki. Artık evlatlık olduğumu düşünüyorum :( Yardım lazım
Yaşın büyük değilse ondan almazlar bende s10e istiyordum 5 bin felandı almadılar taksit yok diye onun yerine 5200e pc aldım hayırlısı böyleymiş demekki dedim kapattım konuyu zamanı gelince alırlar veya sen çalışarak alırsın bide şöyle düşün senin durumun çok iyi Allaha şükür bizimde durumumuz gayet iyi senin benim gibi durumuyo iyi olmayan birsürü insan var onlar ne yapsın

Son düzenleme:

Mr.E

Üyecik
Derslerin nasıl senin ve abinin klasik aile abi işte benimde babam evdeki herkese şaka yapar ben bişey derim yan yan bakar bende bunun sebebini bilmiyorum

Son mesajlar