Aile akrabaya yaptığınız şakaları alalım

Bu konuyu okuyanlar

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
herkes bi şaka yapmıştır dimi hadi söyleyin ben telefona tıraş makinesi uygulaması indirdim kuzenimin arkadan kafasına telefonu koyunca yav saçım azdır ne kesiyosun diye bağırdı o gün çok eğlendim

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Ben misafirlerin ortasında babamın tlfsine kırık ekran şakası indirdim yere düşürmüş gibi yaptım sonra tlf yi o halde görünce tam tokadı basıyodu ben hemen uygulamadan çıktım herkes güldü eğlendik

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Ben Olsaydım yemiştim:D
Reflekslerim kuvvetli hemen uygulamayı kapattım yoksa ben dayak manyağı olmuştum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir gün okuldaydım benle bi arkadaş kağıdı sigara gibi sarıp ucuna yanıyo görünümü verdik sonra hoca geldi buneeeee terbiyesizler diye bağırdı ben kağıdı yere atıp şakkaaaa dedim o gün ben yarım saat disiplinde kaldım :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :) :) :) :)

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Reflekslerim kuvvetli hemen uygulamayı kapattım yoksa ben dayak manyağı olmuştum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir gün okuldaydım benle bi arkadaş kağıdı sigara gibi sarıp ucuna yanıyo görünümü verdik sonra hoca geldi buneeeee terbiyesizler diye bağırdı ben kağıdı yere atıp şakkaaaa dedim o gün ben yarım saat disiplinde kaldım :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :) :) :) :)
Ceza Almadın Değil mi

Webmaster_Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Ben kardeşim çizgi film izlerken ver sana çok güzel birşeyvaçağım dedim ve power hd açdım kardeşim ağlaya ağlaya gitti sonra dizney açtım gel dedim kardeşim sen çizgi filmi kapattın bende ne kapatması diyerek bir manipüle şakası yaptım

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,901
Dayı araba içinde motor üzerinde çalışırken pozisyon almıştı. Poposu dışarıya fırlayacaktı az daha.

Telefonda direk çekip kendisine yolladım sessizce. Biraz afalladı ama sonra bastı kahkahayı :D

Arabanın resmi vayra profi sayfamda onda çalışıyordu. Baya pozisyon almak oluyor o arabada motoru tamir ederken. :D

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Dayı araba içinde motor üzerinde çalışırken pozisyon almıştı. Poposu dışarıya fırlayacaktı az daha.

Telefonda direk çekip kendisine yolladım sessizce. Biraz afalladı ama sonra bastı kahkahayı :D

Arabanın resmi vayra profi sayfamda onda çalışıyordu. Baya pozisyon almak oluyor o arabada motoru tamir ederken. :D
bu mu
yb3y17.jpg