Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Bu konuyu okuyanlar

Ayhan Bulut

Öğrenci
Hangi Bankalar Aidatsız Kredi Kartı Veriyor?
Pek çoğunuzun kredi kartı kullanmadan önce sorduğu soru aidatsız kredi kartı veren bankalardır. Elbette ki her vatandaşın aidat ödemeden kredi kartından faydalanma hakkı vardır. Aidatsız kredi kartı veren bankaların isimleri şu şekildedir;

İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı Fırsatı
İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu Maximum Aidatsız kredi kartı ile max puanlar kazanabilir ve her alışverişinizde taksitli seçeneklerinizden yararlanabilirsiniz.

Maximum Aidatsız kart ile bankadan para çekebilirsiniz. Bunun dışında bireysel bankacılık işlemlerinizi yapabilir ve size sunulan hediyelerden faydalanabilirsiniz. Bu kartın dışında ek kartlar için bankaya başvuru yapabilirsiniz.

Akbank’tan Aidatsız Axess Free Kredi Kartı
Akbank Axess Free kredi kartı ile yıllık aidat ödemek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca Axess üyeli aktif olan işyerlerinden kredi kartınız ile chip para kazanma fırsatına sahipsiniz.

Free bütçem hizmeti de harcamalarınızı yakından takip etmeniz için açılan hizmetlerden biridir. Bu hizmetten yararlanarak nerede ne kadar harcadığınızı görebilirsiniz.

Pegasus Plus Kart ING Bank’tan
Pegasus plus kart ING Bank’tan tüm müşterilere özel avantajlar ile aidat sorunu olmadan veriliyor. ING Bank Plus karta aidat almazken aynı zamanda yapacağınız tüm harcamalarda kazanacağınız %1 uçuş puanı da sizlere kazandırıyor. Eğer Pegasus ile uçuyorsanız %2 uçuş puan kazanma şansına sahipsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Diğer Bankalar
  • Garanti Bankasının Aidatsız Bonus Flexi Kredi Kartı
  • Yapı Kredi Bankasının Aidatsız World Eko Kartı
  • Finansbank Aidatsız Fix Card
  • HSCB Bankası Aidatsız HSCB Concept Kredi Kartı
  • Odeabank Aidatsız Bank’O Card
Hangi bankadan hizmet alacağınıza karar verdikten sonra size mükemmel fırsatlar tanıyan bu kredi kartlarından yıl sonunda aidat ödemeden yararlanabilirsiniz.
Kaynak : Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar
 

bhgrcn

Öğrenci
artık bütün bankalar 1 adet aidatsız kredi kartı sunmak zorunda o yüzden bütün bankalarda aidatsız kredi kartı vardır
 

Lazzz

Rektör
Kart aidatlı olsa ne olacak. Bu parayı alacaksınız kapattıracağım diyorum 6 ay içinde kartınızı kapatmayacaksanız aidat ücretini geri çekelim diyorlar 1 yıldır. Böyle kullanıyorum. (Finansbank)
 

Ahmethz

Rektör
Emektar
Kart aidatlı olsa ne olacak. Bu parayı alacaksınız kapattıracağım diyorum 6 ay içinde kartınızı kapatmayacaksanız aidat ücretini geri çekelim diyorlar 1 yıldır. Böyle kullanıyorum. (Finansbank)
aynısını ben de işbank ve akbanka yaptım :)
 

SDN Son Haberler

Üst