Ahmet Hakan Kanal D Ana Haber’i Ne Zaman Sunacak?

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
0la25W.png

Daha çok CNN Türk’te görmeye alışkın olduğumuz Ahmet Hakan, Kanal D habere geçiş yaptı.

Kanal D Ana Haber bülteninin sunmaya başlayacak yeni isim Ahmet Hakan oldu. Yapılan tanıtımlar ile birlikte değişiklik Kanal D ve Ahmet Hakan tarafından resmen duyurulurken 16 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak ilk Kanal D Ana Haber bülteni ile birlikte Ahmet Hakan ilk programını da yapmış olacak.

Ahmet Hakan’la Kanal D Ana Haber Başlıyor!

Kanal D’de yayınlanacak ana haber bülteninin adının da değişeceği açıklandı. Ahmet Hakan’ın sunucu olarak görev alacağı bültenin adı bu nedenle Ahmet Hakan’la Kanal D Ana Haber oldu.

Merak Ediliyor!

Ahmet Hakan tarafından sunulacağı belirtilen ana haber bülteni için uzun zamandan beri Ahmet Hakan’ın sunduğu Kanal D Haber ne zaman başlayacak konusunda sorgulamalar yapılırken, konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda 16 Ocak Pazartesi itibari ile ilk bültenin yayınlanacağı duyuruldu.

Ahmet Hakan Hangi Günler Sunacak?

Haber bülteninde gündemdeki konuları yorumlayacak ve sunacak olan Ahmet Hakan, hafta içi her gün 19.00’de Kanal D’de olacak.

Sizce Ahmet Hakan’ın sunacağı haber bülteni ilgi görecek mi?

Bu değişikliği nasıl buluyorsunuz?

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Haberlere neden kaynak verilmiyo? Hepsini kendiniz mi yazıyosunuz?

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
fatih portakal'ın hormonlusu.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Ilk gunun heyecanindan tonlamalari tam ayarlayamiyor. Haberin basinda diyarbakir patlama haberini oyle bir ses tonuyla sundu ki, tanimasam yadirgardim.

Ayrica Cnn Turk'te yonettigi Tarafsiz Bolge programi cok iyiydi, sona erdi sanirim.

Technohero

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Serdar Cebe'nin anlatım tarzı ile Kanal D Ana Haber'i o kadar çok bağdaştırmışım ki halen alışamadım..