Ahmet Çakar'dan Rasim Ozan'a: Sapıksın

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Ahmet Çakar'dan Rasim Ozan'a: Sapıksın

ahmet_cakar_rasim_ozan_sapiksin_kral.jpg

Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı'nın sözleri sonrası canlı yayında stüdyoyu terketti.

Beyaz TV'de Ertem Şener'in sunduğu Derin Futbol'da Rasim Ozan Kütahyalı'nın iddiaları Ahmet Çakar'ı çileden çıkardı.

AHMET ÇAKAR: ÜNAL AYSAL TFF İLE ANLAŞTI

Ahmet Çakar, Ünal Aysal'ın daha önce Yıldırım Demirören'in Aziz Yıldırım'la yaptığı görüşme hakkında "kapalı kapılar ardında dolaplar döndüğü" yönünde sözlerini hatırlatarak, Aysal'ın TFF ile anlaştığını öne sürdü.

RASİM OZAN: SAHAYA ATLAYANLAR MERSİNLİ

Rasim Ozan Kütahyalı ise saha kapanma olayının olmadığını ifade ederek 'Niye sahası kapanacak. Sahaya atlayan 2 tane Mersinli. Komplo var ' şeklinde şok bir iddia ortaya attı.

AHMET ÇAKAR'DAN "SAPIKSIN" TEPKİSİ

İşte bu iddiadan sonra olanlar oldu. Çileden çıkan Çakar "Ben seninle program yapıyorum" diyerek stüdyoyu terk etti. Kısa bir süre sonra geri dönen Ahmet Çakar, Kütahyalı'ya "Sapıksın, futbol sapığısın" dedi.

kaynak

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bunların program çok komik yaw :D

hepsi bir orjinal karaketer... Kadroya bak..

Ertem ,Ahmet Çakar, rasim, ümit ozat, sinan

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Ahmet Çakar sever böyle şeyleri... Daha önce de Ahmet Çakar'ın da aralarında olduğu bir başka programda katılımcılar birbirlerine demediklerini bırakmıyorlardı. Ertesi hafta canciğer kuzu sarması idiler...

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Ben Rasim'e çok uyuz oluyorum bu programda. Hiç susmuyor ve her yere saldırıyor.

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
zaten bu rasimi bu ahmet çakar ünlü etmedimi :D

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bunların program çok komik yaw :D

hepsi bir orjinal karaketer... Kadroya bak..

Ertem ,Ahmet Çakar, rasim, ümit ozat, sinan

kadro gerçekten cezbediyor. ciddi anlamda söylüyorum fırsatım olsa denk gelse izlerim. zaten kanal da bunun farkındadır. tam reyting adamları. helal olsun güzel kadro kurmuşlar. yanlış anlaşılmasın futbol muhabbeti için değil gülmek eğlenmek için kesinlikle izlenir.

Casio Murat

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ahmet çakar başkalarını eleştireceğine aynada kendine bi baksın..
o önce verdiği sözleri tutsun..#

Son mesajlar