Ahmedinejad dünyayı ayağa kaldırdı

karakule_66

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sanki İran yenecek.

Ya siz bu israil'i ne kadar gözünüzde büyütüyorsunuz?Tamam arkasında abd var ama yener yenemez diye bişey olmaz.Zaten yorumumdada yener diye bişey demedim.Bu zamanda savaş demek iki taraf içinde bişey getirmez sadece enkaz...

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar Türkiyeyi küçük düşürücü yorumlar atmayın lütfen , kendi ülkenizi küçük düşürmeyi nede çok seviyorsunuz ? Türkiye , Osmanlı zamanında Dünya'nın %90 ına hükmetmiş bir imparotorluktur , biz Osmanlı torunlarıyız bunun bilincinde olun . Türkiye ' nin başındaki iktidarın samimiyetini gerçekçi bulmasamda , Türkiye için gerekli herşeyi yapıcaklarına eminim , sonuçta kimse ülkesine ihanet edemez , etmemeli .

İsrail bir güç değil , sadece ona destek çıkan ülkelere güveni var , İsrail i asya kıtasında bulmaya çalıştığımda bulamıyorum , o kadar küçük bir ülkeki , yani Türkiye onları ezip geçer eğer bir savaş çıkarsaydık onlara karşı , ama Dünyadaki bazı dengeler var bu dengelere uymalıyız , Türkiye o gün bir heyecanla savaş çıkarsaydı suçlu biz olucaktık , çünkü o gün o gemilerin oraya gelmemesi konusunda İsrail gerekli uyarıları yapmıştı .

Olası bir İran - İsrail savaşında , Iran halkıda bizim gibi vatanına sahip çıkan insanlara sahip , vatanı için kanının son damlasına kadar savaşıcak insanlar hemde . İsrail i ezip geçerler . Ama şuan İran dünyadaki ülkelerin %95 inden veto yedi , hepsi İran ı bir tehdit olarak görüyor , ve tek yandaşı destek çıkanı Türkiye , onların İsrail ile yapıcağı bir savaşta , Türkiyede çok zor durumda kalıcak , bizden destek bekliycekler , biz ise Dünyadaki tüm ülkeleri karşımıza almak pahasına yardım edicek miyiz bilmiyorum , Türkler çok zor durumda kalıcak .

Ayrıca böyle bir savaşın çıkmasını Dünya savaşını başlatır , ve son 50 yılda teknolojide aldığımız bu kadar büyük gelişmeler falan varken , bir savaş çıkarsa Dünyanı 100 yıl geriye götürür , medeniyet çöker gider .

Iran nükleer silah tesislerini kapatmak istemiyor , ama kapatmazsa sonuçları kötü olucak , eğer kapatırsada savunmasız kalıcak , kötü bi karmaşa içindeler , İran'a bir çıkar yol lazım kısacası .

İran'ın gemileri haftasonu Gazzeye doğru varmış olucakmış , ama israilliler buna izin vermiyecek tabiki , ama Türk gemisinde yaptıkları gibi ölümlü bir sonuç çıkmıcak ondanda eminim , İran gemisinde daha nazik ve kibar olucaklar , eminim .

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
yaaa ne savası daha ben crysis 2 yi oynucam crysisi 2 den sonra cıksın savas

LastKing93

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ortalık fena karışacak Dünya'da yerleşen dengeler çatırdamaya başladı.. Artık yeni düzenin kurulması şart.. Bunun da yolu Savaş!! Bakalım ALLAH(cc) Büyüktür..

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
millet şimdi çıkıcak savaşı eskisi gibi, yenen ülke yenilenin topraklarını alıp kendi sınırlarına katıcak, savaşın kazananı yada kaybedeni olucak sanıyor. eğer böyle bir savaş çıkarsa iki tarafta yüzlerce savaş uçağını savaş gemileini göndericek, toprakları üstünde kim varsa ölücek, iki taraftanda milyonlarca çocuk ölücek tabi o sırada gazze kalıcak mı sanıyorsunuz, yakın ülkelerinde kim varsa biz dahil nasibini alıcak. burda klavyeden 9 harfe basmakla olmuyor (savaşalım)

ömer muhtar

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Artık zalimin zulmune boğun eğmemenin zamanı geldi geçiyor. İran ı sonuna kadar destekliyorum.