Ağaç Dikelim(karikatür)

Bu konuyu okuyanlar

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
KAMPANYA1.jpg

KAMPANYA2.jpg

KAMPANYA3.jpg

KAMPANYA4.jpg

Konuyu farklı düşünmemize yardımcı olan fotoğraflar en azından farkında olmamıza yardımcı oluyorlar.Sonumuzun çimentodan geleceğine dair ilginç teorilerim bile var...

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Nefret / İstanbul<br /><br />Gel gelen gördü istanbulun çilesini<br />Çek çek istanbullu olasın<br />Dolan taşan sokaklarda binalar<br />Hani nerede o altın olan topraklar<br />Yalan yalan olan tek şey rüya<br />Rüyalarda gelen tek şey ise para<br />Şu istanbulun eşsiz boğazında<br />Ne kadar gizemli esrarengiz bir hava<br />Güneşin batışından taa ki doğuşuna<br />İster asya ister avrupa'da dolaş<br />Burası bizim işte türk toprakları<br />Bakta gör atalarının miraslarını<br />Ne kadar acımasız olsada bu şehir<br />Senelerdir burda katlandık bu olanlara<br />İstanbul bizimdir bizim kalacak<br />İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı<br />Majesteleri ve ekselansları }<br />Nefret istanbul'un şu an türkçe repin kralı } 2<br />İstanbul bizimdir bizim kalacak }<br />İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı }<br />İstanbulda yaşamak zor evet çok zor<br />Saf olan adama kor evet hemde çok kor<br />Başka şehir görmeden istanbul'u tanıyorum<br />Rahatı ve çilesi istanbul'u dinliyorum<br />Gözlerim kapalı bazen görmek istemiyor<br />Gözlerimden süzülen iki damla yaş<br />Aynada bana ağlayan istanbul'u hatırlatıyor ve istanbul<br />Ağlıyor<br />Mavi marmaramdan öyle ........... silah sesi duymak istemem<br />Magandanın elinde istanbul'un çığlığı arabanın kornası<br />Artık bıktım bunları duymaktan görmekten<br />Mavi denize akan o simsiyah pislikten<br />Yeter artık yeter!<br />Yeter artık yeter!<br />Bu pisliği yapan artık sen artık sen geber<br />Majesteleri ve ekselansları }<br />Nefret istanbul'un şu an türkçe repin kralı} 2<br />İstanbul bizimdir bizim kalacak }<br />İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı }<br />İskeleden uzaklaşan bir gemi<br />Hatırlatır bana mazide kalan günlerimi<br />Gördüğüm cuma mi deniz ufkumu aydınlatır<br />Uçup giden bir martı yitirdiklerimi<br />Boş sokaklar kimisinin dostu oldu kimisi de buldu aynı<br />Sokaklarda sonunu<br />Sokak çocukları kapanmaz yara<br />[size=15pt]Her yer beton oldu her yer kara[/size]<br />Nerede sultanahmet ortaköy beykoz<br />Üsküdar emirgan çamlıca haliç<br />Anlatmış zamanında neyi istediğimi<br />Kapadı gözlerini orhan veli<br />Uğruna gemiler yürütüldü karada<br />Boşuna mı yatıyor altında şu heda<br />Hazırlamışsındır benim kara toprağımı<br />İstanbulu dinliyorum gözlerim kapalı<br />Majesteleri ve ekselansları<br />Nefret istanbul'un şu an türkçe repin kralı<br />İstanbul bizimdir bizim kalacak<br />İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=0XJf8xkczCU

nitch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yazık yaa..ne olacak bu güzelim ülkenin halii

asabi03

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar biz yırtarız belki ama çocuklarımız bizim hakkımızda iyi söylemiyecek.
Babalarımız ,Dedelerimiz çalışmamışlar yan gelip yatmışlar kesip biçip yemişler diyecek.
asıl bugunden once yarına yatırım yapmamız lazım bana göre.

cambazz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
asabi03 dedi ki:
Arkadaşlar biz yırtarız belki ama çocuklarımız bizim hakkımızda iyi söylemiyecek.
Babalarımız ,Dedelerimiz çalışmamışlar yan gelip yatmışlar kesip biçip yemişler diyecek.
asıl bugunden once yarına yatırım yapmamız lazım bana göre.
Bence bundan sonra yatırım yapılacak pek bişey kalmadı ve kalmıyıcakta bu yönetim böle olduğu sürece daha kötüye gitmeye mahkumuz