Ağ bağlantısandaki kilit

Bu konuyu okuyanlar

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu resimlerdeki kiliti nasıl kaldırabilirim?

*"Kendi kendimi izleyeceğim bir güvenlik duvarı çözümüm var" kutcuğunu işaretlemenin dışında

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
güvenlik duvarını kapatmadan zannetmiyorum başka bir çaresi olacağını .....

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
O kalkıyomu kalkmıyomu bilmiyorum vallaha..:)

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Dostum bunu kaldırmadaki amaç önemli bu senin sonuçta güvenlik duvarın senin bunu neden kaldırmak isteyesin ki?

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Dostum bunu kaldırmadaki amaç önemli bu senin sonuçta güvenlik duvarın senin bunu neden kaldırmak isteyesin ki?

Benim güvenlik duvarı açık olsun ona bi şey demiyorum ama eskiden de bu kilit yoktu acaba kititin gözükmemesi için bir yol var mı onu soruyorum sadece.

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başlat-ayarlar-ağ bağlantıları-kullanınılan ağ bağlantısı üzerinde sağ tıkla-özellikler-gelişmiş-güvenlik duvarı ayarı-orada gelişmişten kullandıgın ağ bağlantısının güvenlik çeltiğini kapatırsan istediğini elde etmiş olursun, ama sana tavsiyem güvenliğin için açık dursun.

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Sen o kilite dokunursan lamerler bile pc ne girer... Nasıl ki evin kapısı açık uyumuyorsan bu da öyle birşey...

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sen o kilite dokunursan lamerler bile pc ne girer... Nasıl ki evin kapısı açık uyumuyorsan bu da öyle birşey...

Tamam da benim bilgisayarda o kilit yoktu 2 senedir bir kez bile format atmadım sadece gözüm alışık değil acaba ben mi yanlış bi şey yaptımda o kilit oldu diye sordum :sweatdrop: madem güvenlik duvarını kapatmadan o kilit işareti gitmez bende kapatmam :happy:

Son mesajlar