ADSL'de Sabit Hat Zorunluluğu Kalkıyor Mu?

Bu konuyu okuyanlar

ademaktekin

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bende sabit hattı ADSL için mejbur kullanıyorum, 29 TL adsl + 12 TL sabit telefon ücreti...

Şu ttnet e ödediğim hiçbi ücreti helal etmiyorum :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ttnet baya bi zedelenecek :D herkez zorunlu olarak net için hat alıyodu..

byleven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adam öyle bi götürüyor ki senin helal edip etmediğin umurunda bile olmazzzzzz

VisuaL.NET

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sabit hatların iptaliyle ilgili son durum nedir bilgisi olan varmıdır?

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
TELEFONSUZ İNTERNET İÇİN YENİ KAMPANYA GELECEK NASILMI ?
1 MB HIZINDA 4 GB SINIRLI SUAN 27,71 YENI KAMPANYADA SANIRIM
TELEFONLU INTERNT 15 YTL TELEFONSUZ INTERNET 27,71 OLACAK YANI FARKEDEN BIRSEY YOK 2-3 AY ICINDE CIKAR KAMPANYA SAYGILAR:icon_:

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Sadece ben değil hemen hemen herkes Senden nefret ediyorum TürkTelekom

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
TELEFONLU INTERNT 15 YTL TELEFONSUZ INTERNET 27,71 OLACAK YANI FARKEDEN BIRSEY YOK 2-3 AY ICINDE CIKAR KAMPANYA SAYGILAR:icon_:

bunu da eski kullanıcılara yansıtmazlarsa işte o zaman okkalı bir küfür savururum... benim telefonu iptal ettirme gibi bir şansım yok... o yüzden yalın internet benim için bir şey ifade etmiyor... ancak eğer yeni abonelerde indirim yaparlarsa işte o zaman bu çok büyük haksızlık olur :angry:

lekeow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Bence böyle bir düzenleme Rekabet Kurulu'ndan geri döner. Böyle olursa diğer internetçiler ne yapacak o vakit. (biri, smile vs.)

thexx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu ülkemizde mantıklı olan herşey geç olmak zorundamı.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
adı üstünde sabit bir yere gitmiyor ne yazıkki :mad:

candzh

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mecburen kullanıyorum telefon bile takılı değil yapsalardı şu yalın adsl yi kurtulsak.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Mecburen kullanıyorum telefon bile takılı değil yapsalardı şu yalın adsl yi kurtulsak.
Yalın adsli yaptılarda ne oldu erişim ücreti adı altında aylık 15 TL kesintisi var Evet yine bu telekom kullanıcıyı enayi yerine koyar gibi gözünün içine baka baka soymaya çalıştığını ispatlarcasına 15TL adsl erişim ücreti alıyor bire vicdansızlar ben zaten çok nadirde arama yaptığım sabit hat faturama 14 TL ödüyorum ben sabit hattı kapttırıp 15TL vereceğim içim dolu ama dua edin bura saygın bi forum

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yalın adsli yaptılarda ne oldu erişim ücreti adı altında aylık 15 TL kesintisi var Evet yine bu telekom kullanıcıyı enayi yerine koyar gibi gözünün içine baka baka soymaya çalıştığını ispatlarcasına 15TL adsl erişim ücreti alıyor bire vicdansızlar ben zaten çok nadirde arama yaptığım sabit hat faturama 14 TL ödüyorum ben sabit hattı kapttırıp 15TL vereceğim içim dolu ama dua edin bura saygın bi forum

BTDK diye bi kurumumuz var sözde tüketici lehine fiyat ayarlaması lazım ama neresinden estiyse bu aralar Dns yasaklama işine merak

sarmış ama Adamlarda bi yönden haklı internet in ilk harfini veriyolar onuda soğru dürüst vermiyolar sonrada internet politikası

olmayan internetin politikasıda olmaz malesef böyle

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
BTDK diye bi kurumumuz var sözde tüketici lehine fiyat ayarlaması lazım ama neresinden estiyse bu aralar Dns yasaklama işine merak

sarmış ama Adamlarda bi yönden haklı internet in ilk harfini veriyolar onuda soğru dürüst vermiyolar sonrada internet politikası

olmayan internetin politikasıda olmaz malesef böyle
Telekomu söylediğin kuruma şikayet edeyim diye büyük bi hırs ile http://www.btk.gov.tr/tuketici/basvuru_ve_sikayetler.php bu adrese girdim ve içinden çıkamadım tüketicinin görüşünü önerisini bile ileteceği bi sayfa yok yada ben bulamadım

Reaksiyon puanı
4

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Reaksiyon puanı
4
Burayı okumadın galiba ben önce telekoma başvuracakmışım ordan sonuç alamazsam sonra oraya yazacakmışım ölme eşeğim ölme orada aynen şu yazıyor BTK'ya başvurmadan önce lütfen işletmecinize başvurunuz. İşletmecinize başvurmadan yaptığınız şikayetler Kurumumuz tarafından incelemeye alınmayacaktır.
size kalmış birsey ben sadece yardımcı olmak için link i verdim.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Zaten yalın adsl hizmeti var. hemde SADECE aylık 15 TL ekstra ödeyerek. Detay belirtilmemiş ancak buda ona benzer bişey olur. Adamlar son kullanıcıyı düşüneceğini sanmam.

Şu konuları ne diye hortlatıyorsunuz be kardeşim sazan gibi daldım. :angry: