ADSL sözleşme iptali

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
selamın aleyüküm arkadaşlar bugün beni ttnet den aradılar vadofone adsl taahhüt bitmesine 1 ay kaldığı için kendi hizmetlerine geçmemi istediler ve yeni yasaya göre 1 ay kala geçişte ceza ödemeyeceksiniz dediler bende kandım tamam dedim onayladım eve kurye yollayacaklar evrakları imzalamam için şimdi araştırdım baktım ki yapılan indirimler yansıtılıyormuş ben bu gelen kuryeyi geri çevirir isem imzalamaz isem hiç bir belgeye geçiş işlemi yani şimdiki hattım iptal olurmu olmazmı yardım edin lütfen kolay gelsin...

michuozawa

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
493
önceki firmanızda taahhütünüzü bozmadı iseniz problem olmaz.
aynı şeyi bende superonline a karşı yapmıştım.

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
--- Gönderi Güncellendi ---
önceki firmanızda taahhütünüzü bozmadı iseniz problem olmaz.
aynı şeyi bende superonline a karşı yapmıştım.
hocam şöyle bi durum var hala daha vadofone adsl kullanıyorum onları arayıp iptal edicam demedim sadece ttnet aradı kafamı bulandırdı tamam geçeyim dedim onay aldı 3 güne kadar kargo ile sözleşme gelecek dedi imzalayıp tekrar bize kimlik fotokopiniz ile yollayın dedi şimdi bişeye daha imza atmadım sıkıntı çıkmaz değilmi evrakları geri çevirir isem

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
--- Gönderi Güncellendi ---

hocam şöyle bi durum var hala daha vadofone adsl kullanıyorum onları arayıp iptal edicam demedim sadece ttnet aradı kafamı bulandırdı tamam geçeyim dedim onay aldı 3 güne kadar kargo ile sözleşme gelecek dedi imzalayıp tekrar bize kimlik fotokopiniz ile yollayın dedi şimdi bişeye daha imza atmadım sıkıntı çıkmaz değilmi evrakları geri çevirir isem

Resmi olarak halen cayma hakkınız var, sonuçta sadece telefonda bir onay alınmış.

Belki sizden kargo ücretini alabilirler, arayıp bilgi verip iptal edin isterseniz.

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
hocam bulan dolandırıcıymış ttnet değilmiş bana ttislem adına bir mesaj atmışlar araştırdım dolandırıcıymışlar

Bloother

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Gelen kargocuya, burada öyle biri yok diyip geri gönderirsiniz olur biter. Çok da dert etmeye gerek yok.

SalihExpo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Siz siz olun Superonline Müşterisi olmayın. Geçen ay sözde ışık hızında internet muhabbetine kandım abone oldum 5 gün sonra da iptal ettim. Modemi de kendim elden teslim ettim. Sonuç: 378,00TL fatura son ödeme tarihi 11-05-2017. Kurulum ücreti (evime gelip kabloyu duvara ve modeme takma işi, toplam 7 dakika) 255TL + kullandığım 9-10GB internet 123TL. Nasıl? Gerçekten Super Online...
Ne de olsa Turkcell ailesi kendine yakışanı yine yaptı. 255 TL kurulum bedeli de imzalanan abone sözleşmesinde yazmıyor. İptal ederseniz de harcadığınız interneti 10 kat fazlasıyla sayarım da demiyor. "Her şey müthiş olacak ışık hızında uçacaksınız diyorlar... Işık hızında geçiriyorlar anlamıyorsunuz.
Tekrar ediyorum, sis siz olun en son çare olarak Superonline seçin.

penguin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Reklamlara inanmayın, adı üzerinde reklam. Gerçekler genellikle bambaşkadır. Neyse ki forum ortamlarında firmaların gerçeklerini öğrenme imkanı buluyoruz.

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
yardımlarınız için teşekkür ediyorum hepinize çok ama çok sağolun benim yerime imza atmamaları için ses kaydı da aldım yarın birgün sorun çıkmasın ne olur ne olmaz die