ADSL de %10 indirim

Bu konuyu okuyanlar

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Olsun bunada şükür :D

itsfresh

Asistan
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar uydunet ttnet gibi sabit ücret alıyor mu? telefon hattını kullanmayacağız sadece internete bağlanacağız konuşmayacağımız için telefon parası ödemek istemiyoruz, bilgisi olan var mı?

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar uydunet ttnet gibi sabit ücret alıyor mu? telefon hattını kullanmayacağız sadece internete bağlanacağız konuşmayacağımız için telefon parası ödemek istemiyoruz, bilgisi olan var mı?

Bildiğim kadarıyla uydunet den internet abonesi olabilmeniz için kablotv abonesi olmanız şart.

Kablotv'nin de aylık 7 lira gibi bir ücreti var.

Telefon hattına gerek yok.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
amanda çok inmiş :D

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
ÖİV cep telefonlarındada düşsse ya :S ne güzel olurdu ozmaan

smartboytalip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alsınlar indirimini başlarına çalsınlar telekommuş tam soyguncu en pahalı bağlantıyı kullanıyoruz

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Nisanda iki yılım doluyor. Ondan sonra QuikNet gelene kadar Biri ile idare ederim. 2 yıl ne taahhüt edecem TTNet'e...Daha çok beklerler beni...işim gücüm yok 2 yıl onlara bağımlı kalacağım, üstüne yeni kampanyalardan da yararlanamayacağım.

PRaNGA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet , büyük ihtimal geçerli olacak çünkü indirim ttnet in yaptığı indirim değil devletin indirdiği vergiden dolayı,
e bu vergiyi istisnasız her kullanıcı ödediğine göre indirim de istisnasız her kullanıcıyı kapsamak zorunda.
Hükümet dedigin böyle olcak işte vergi si az verecegi cok olcak :p

lexotan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hala pahalı ama bence bir yerden çıkarırlar bunu.:devil:

beginerr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiye'de internet çok pahalı ancak vergi indirimi güzel bi başlangıç oldu. Böylece adamlar bizim feryadımızı duyuyor böyle forumlarda. Bu konu ilgimi çekti ben sırf bunu yazmak için üye oldum ancak çok da negatif değilim sonuçta ADSL'de nerelerden nerelere geldik. Rekabet de arttıkça indirim çoğalacaktır diye düşünüyorum.

Mart faturasına yansıyacakmış indirim. Bi de şöyle bişey buldum:

"
ÖİV’de yüzde 10 indirimin yürürlüğe girmesiyle aboneler, TTNET’in kampanya kapsamındaki katma değerli servislerinden aylık 2.18 TL’ye faydalanabiliyor. Böylece aboneler, ÖİV indiriminden önce ödediği aylık standart ücret dahilinde bu servislerden de yararlanma imkanı buluyor. Öte yandan aboneler dilerlerse ÖİV’de gerçekleşen yüzde 10 oranındaki indirimi fatura tutarlarına da yansıtabiliyor."

Bunu zorunlu tutmamaları güzel yani tutup ta “Sana indirim mindirim yok arkadaş zorla kullanacaksın işine gelirse” diyebilirlerdi. Ama istemeyen %10’luk indirimini alabiliyor.
Yukarda katma değerli servis dedikleri de ttnet müzik, ttmet güvenlik vs hizmetleri oluyor galiba. Diğer seçenek olarak da TTNETWifi kullanımı veriyorlarmış isteyene 600 dk'lık. Benim ilgimi en çok bu çekti çünkü sık sık ofis dışında çalışmak durumunda kalıyorum Starbucks vs. yerlerde internete bağlanmam gerekiyor benim için güzel oldu.

teomanyak-girl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kablolu tv kullanıcıları zaten 10 tl indirimli net kullanabiliyorlar