ADSL de %10 indirim

RisKatOr

Üyecik
Günaydın ,

5838 sayılı Kanun yoluyla Özel İletişim Vergisinin %15 den %5 e indirilmesiyle beklenen %10 luk indirim TTNET tarafından uygulanmış.

Yeni fiyatlar : http://www.ttnet.com.tr/evde_3

candzh

Asistan
'''''''''Statik IP talep etmeniz halinde, aylık ücreti 2,78 TL'dir.''''''

Ya arkadaşlar böyle bir ibare var statik ip ne demek ve 2.78 demiş 26 yerine 2.78 mi ödicez yani anlamadım öyleyse gecelim:))))

RisKatOr

Üyecik
şu an ttnet kullananlar için geçerli olacak mı indirim??

24 ayı dolmayan kullanıcılar da faydalanacak mı? Olmazsa telekoma ..... girsin

evet , büyük ihtimal geçerli olacak çünkü indirim ttnet in yaptığı indirim değil devletin indirdiği vergiden dolayı,
e bu vergiyi istisnasız her kullanıcı ödediğine göre indirim de istisnasız her kullanıcıyı kapsamak zorunda.

HypeRcoDe

Asistan
'''''''''Statik IP talep etmeniz halinde, aylık ücreti 2,78 TL'dir.''''''

Ya arkadaşlar böyle bir ibare var statik ip ne demek ve 2.78 demiş 26 yerine 2.78 mi ödicez yani anlamadım öyleyse gecelim:))))

hayir ip'inin sabit olmasını istiyorsan diyor aylik extra olarak 2.78TL ödeyeceksin diyor.

laztopak

Asistan
vergi indirimi diyebiliriz...Ancak aylardır ttnetten indirim yok anlamadım gitti? (Yıllar olacak yakında :D )

pcwolf

Dekan
karışık bir indirim yapmışlar. 4mbit sınırsız 89ken 82.32 olmuş(7tl indirim),1mbit sınırsız da 49tl den 45.31 tlye inmiş.(4tl indirim var). e ne diye 1mbit sınırlıda 3tl indirim var:S:? 3tl de değil ya neyse...hepsine aynı indirimi yapsalardı olmazdı sanki. adsl+2(biri.net kendi altyapısıyla sunuyormuş) ve 3g gelip yaygınlaşana kadar ttnet'e sövmeye devam

AliA

Guru
Onursal Üye
karışık bir indirim yapmışlar. 4mbit sınırsız 89ken 82.32 olmuş(7tl indirim),1mbit sınırsız da 49tl den 45.31 tlye inmiş.(4tl indirim var). e ne diye 1mbit sınırlıda 3tl indirim var:S:? 3tl de değil ya neyse...hepsine aynı indirimi yapsalardı olmazdı sanki. adsl+2(biri.net kendi altyapısıyla sunuyormuş) ve 3g gelip yaygınlaşana kadar ttnet'e sövmeye devam
Fiyat yüksek olunca indirim tutarı da aynı oranda yüksek oluyor. Doğaldır yani...